hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Ajda Pekkan'dan Kuruçeşme Açıkhava'da muhteşem şov

  Ajda Pekkandan Kuruçeşme Açıkhavada muhteşem şov
  expand

  Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda, Poll Production by Polat Yağcı organizasyonuyla gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri, dün akşam Süperstar Ajda Pekkan’ın sahnesiyle parladı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ajda Pekkan’ın yoğun istek üzerine beşinci kez sahne aldığı Kuruçeşme Açıkhava, kapasitesinin üstünde ağırladığı müzikseverle hınca hınç doldu. Ünlü modacı Burcu Sedef imzalı kostümüyle sahneye adım atan Pekkan, zebra şıklığıyla göz kamaştırdı.

  İkonik tarzı ve şarkıları ile yıkıp geçtiği ve büyük şova imza attığı konserinde enerjisiyle bir kez daha kendisine hayran bıraktı.

   

  Ünlü sanatçı, müzik şölenine zaman zaman sevenleriyle sohbet etmek için ara verdi. 70’li yıllardan beri 'Süperstar' unvanını hakkıyla taşıyan Ajda Pekkan, "Her konserde aynı heyecanı duymak nasıl bir şey bilmiyorum. Sahne denildiği zaman farklı bir hale dönüşüyorum ve dönüşülmesi gerektiğini de düşünüyorum. Ben de size bu güzel duyguları yaşatabiliyorsam ne mutlu bana" dedi.

  Milyonlara ezberlettiği şarkılarını Kuruçeşme Açıkhava’yı dolduran sevenleriyle söyleyen ünlü sanatçı, konseri boyunca zamana meydan okuyan klasikleriyle mest etti. Süperstar'ın geniş repertuarıyla büyülediği gecenin sonunda sevenleri salonu terk etmedi. Alkışların kesilmemesi üzerine sahneye geri dönen Ajda Pekkan, ÜÇ şarkı daha seslendirerek tam 2.5 saat sahnede kaldı

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow