Aldatmak yeni oyuncuları! Aldatmak dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Aldatmak oyuncu kadrosu

Aldatmak yeni oyuncuları! Aldatmak dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Aldatmak oyuncu kadrosu

Aldatmak yeni oyuncuları Aldatmak dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı İşte Aldatmak oyuncu kadrosu
expand

ATV’nin yeni dizisi Aldatmak oyuncu kadrosu merak ediliyor. Aldatmak dizisinin yeni sezon dizisi olacağı planlanıyor. Aldatmak dizisinde birbirinden önemli oyuncular yer almaktadır. Peki ama Aldatmak oyuncuları kimdir? İşte Aldatmak hangi karakteri kim canlandırıyor? sorularının yanıtları!

Haberin Devamıadv-arrow
Haberin Devamıadv-arrow

Tims&B imzalı, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın yönetmen koltuğunda Murat Saraçoğlu'nun oturduğu, senaryosunu Yıldız Tunç'un yazdığı “Aldatmak” dizisi yakında ATV izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Peki ama Aldatmak dizisinin oyuncuları kim?

Aldatmak  Oyuncu Kadrosu

Aldatmak dizisi oyuncuları kimdir? sorusu sıklıkla araştırılıyor. Aldatmak oyuncu kadrosundaki isimler haberimizde.

Aldatmak Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

Aldatmak dizisinin oyuncuları arasında; Vahide Perçin, Ercan Kesal, Mustafa Uğurlu, Cem Bender, Yusuf Çim, Caner Şahin, Feyza Sevil Güngör, Asena Girişken, Cem Sürgit, Meltem Baytok, Hatice Deniz, Burcu Söyler, Merve Altınkaya, Kerem Müsligil, Esin Alpogan, Neyra Kayabaşı, Burak Acar, Arda Atak, Canan Ürekil, Batuhan Sel, Masal Ayşe Gencer, Ege Semih Erken, Eda Özel  yer alıyor.

Aldatmak Oyuncu Kadrosu – Aldatmak Oyuncuları
Vahide Perçin
Güzide Yenersoy
Güzide, ailesine düşkün ancak yer yer mesafeli ve soğuk olabilen, bastığı yeri titreten, katı, kuralcı, doğrularından asla sapmayan bir aile mahkemesi hakimidir. Adliyedeki otoritesini evde de sürdürmektedir. Otuz yıldır Tarık'la evli olan, ailesine karşı hemen hiçbir konuda taviz vermeyen, doğru yolu kendisinin bildiğine inanan Güzide'nin Oylum ve Ozan adında iki çocuğu vardır… Ailesi ve hayatıyla ilgili doğru bildiğini zannettiği tüm gerçekler, tek bir tesadüfle yerle bir olacaktır.

Haberin Devamıadv-arrow
Haberin Devamıadv-arrow

Ercan Kesal
Ali Sezai Okuyan
Sezai, Nevşehir ve Ankara'da hukuk büroları olan çok başarılı bir avukattır. Şiir ve edebiyat düşkünü, eşiyle ayrı, iki çocuk sahibi bir babadır. Güzide ve Tarık ile okuldan arkadaşlardır. Zamanında çok yakın bir dostlukları olsa da Güzide ve Tarık sevgili olunca gruptan uzaklaşmıştır. Otuz yıl sonra Güzide'yle yolu tekrar kesişince hayatında yepyeni bir sayfa açılacaktır.

Mustafa Uğurlu
Tarık Yenersoy
Güzide'nin kocası Tarık, işinde başarılı, kendine ait bir hukuk bürosu olan karizmatik bir avukattır. Güzide'yle aralarında gözle görülür bir problem olmasa da evliliklerinde yılların getirdiği bir yorgunluk vardır. Tarık, ailesinden yıllardır çok büyük bir sır saklamaktadır ve bu sırrın açığa çıkmasıyla hayatı alt üst olacaktır.

Yusuf Çim
Ozan Yenersoy
Tarık ve Güzide'nin oğlu Ozan, her şeyin en iyisinde gözü olan genç bir inşaat mühendisidir. Çok çalışıyor olmaktan şikayetçidir ve bir an önce zengin olmak, lüks bir hayat yaşamak ister. Kolay yoldan istediği hayata kavuşma hevesi başına büyük dertler açacaktır.

Haberin Devamıadv-arrow
Haberin Devamıadv-arrow

Cem Bender
Oltan Kaşifoğlu
Tarık'ın hem yakın arkadaşı, hem müvekkili, hem de akıl hocası Oltan, inşaat şirketi sahibi, çok varlıklı, eski usül bir iş¸ insanıdır. Mafya olmasa da kanunsuz işler yapmaktan da zor duruma düşen insanları kullanmaktan çekinmez.

Caner Şahin
Tolga Kaşifoğlu
Oltan Kaşifoğlu'nun oğlu Tolga, güvenlik yazılımları konusunda uzman, start-up şirketi sahibi, yakışıklı, yeni nesil bir iş insanıdır. Çok para kazanmakta, çok iyi harcamakta ve çok iyi bir hayat yaşamaktadır. Aşk hayatında istikrarlı olmasa da gerçek aşkla karşılaştığında hayatı bambaşka bir yöne gidecektir.

Feyza Sevil Güngör
Oylum Yenersoy
Güzide ve Tarık'ın güzel ve zeki kızları Oylum, annesinin ısrarları sonucu tıp fakültesine yazılmıştır ancak en büyük hayali dünyaca ünlü bir dansçı olmaktır. Oylum, ailesinden birçok şeyi saklamak pahasına dahi hayallerinin peşinden koşabilecek cesarete sahiptir ancak işler hiç de planladığı gibi gitmeyecektir.

Asena Girişken
Yeşim Denizeren
Antalyalı, liseden terk, küçük bir kasabada büyümüş, domestik, sıcak bir kadındır. Öykü adında beş yaşında bir kızı olan Yeşim, yaşamının yalanlarla örülü olduğundan habersiz, mutlu ve düzenli hayatından memnundur.


Cem Sürgit
Ümit Özgüder
Güzide'nin kimyager kardeşi Ümit, neşeli, esprili, hafif fırıldak, evli ve bir kız çocuk sahibidir. Küçük hesaplar peşindedir ancak bunu rahatsız edici boyutlara taşımadan yerini bilir. Güzide onun için bir abladan ziyade hep bir anne olmuştur.

Meltem Baytok
Nazan Tokluca
Güzide'nin üniversiteden yakın arkadaşı Nazan, Güzide gibi hakimdir. Güzide'nin bazen akıl verdiği, bazen de akıl aldığı en yakın arkadaşı, sırdaşıdır. Adeta aileden biri olan Nazan, hiç evlenmemiştir, Ozan ve Oylum'un da manevi teyzesidir.

Haberin Devamıadv-arrow
Haberin Devamıadv-arrow

Defne Samyeli
Elmas Heves
Kazandığı davalarla büyük ses getiren Elmas Heves, mesleğindeki başarılarıyla kendini kanıtlamış çok ünlü bir boşanma avukatıdır. Her davadan başarı ile ayrıldığı için kendine sarsılmaz bir güven duyar. Güzide'nin avukat olarak Elmas'ı seçmesi Tarık'la arasında büyük bir güç savaşı başlatacaktır.
Aldatmak yeni oyuncuları Aldatmak dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı İşte Aldatmak oyuncu kadrosu

Aldatmak dizisine Yeşim Salkım dahil oldu!

atv'nin yapımını TIMS&B Productions'ın yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın gerçekleştirdiği dizisi 'Aldatmak' perşembe akşamları izleyicileri ile buluşmaya devam ediyor. Sevilen dizinin kadrosuna Yeşim Salkım dahil oldu. Salkım'ın 'Aldatmak' setinden ilk fotoğrafları yayınlandı.
 
 

 

Sıradaki Haberadv-arrow
Sıradaki Haberadv-arrow