hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Alişan, Umre'den paylaşım yaptı

  Alişan, Umreden paylaşım yaptı
  expand

  Geçtiğimiz haftalarda konsere gitmek için yola çıkan Alişan, konser alanına varamadan Bursa'da apar topar ameliyata alındı. Sağlık durumu hakkında eşi Buse Varol açıklama yaptı ve sevenlerinin gönlünü rahatlattı. Kısa sürede sağlığına kavuşan Alişan, kutsal toprakları ziyaret etmek için Umre'nin yolunu tuttu. Ünlü şarkıcı o anları sosyal medya hesabında paylaştı.

   

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Sağlığına kavuşan Alişan soluğu kutsal topraklarda aldı. Ünlü şarkıcı Umre pozlarını "Gelmek yine nasip oldu" notu ile paylaştı. Geçtiğimiz haftalarda Eskişehir'e konser vermek için yola çıkan iki çocuk babası Alişan, yolda giderken rahatsızlanmasıyla birlikte apar topar ameliyata alındı. Apandisit ameliyatı olan Alişan, kısa sürede iyileşmiş ve hastaneden taburcu olmuştu.

  Yaşadığı sağlık problemi sonrası ünlü şarkıcı soluğu Umre'de aldı. Uçağa binmeden önce sosyal medya hesabında paylaşım yapan Alişan, "Gidiyorum en sevgiliye" ifadelerini kullandı. Gider gitmez Kabe ziyaretine giden Alişan, pozlarını "Gelmek, yine nasip oldu" notu ile yayınladı.

  İslam alemi için büyük bir öneme sahip olan zemzem suyundan içen ünlü şarkıcı, yine o anları sosyal medya hesabında paylaşmayı ihmal etmedi.   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow