magazin haberleri

Arka Sokaklar 495. bölüm fragmanı: Hakan ölecek mi?

Arka Sokaklar 495. bölüm fragmanı: Hakan ölecek mi?

Fenomen dizi Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı ile Hakan’ın hayatının tehlikeye gireceğini gösterdi. Kanal D ekranlarında her cuma izleyiciyle buluşan dizide bu hafta da hareketli dakikalar yaşanacak. Peki, Arka Sokaklar yeni bölümde Hakan içerisinde bulunduğu tehlikeden kurtulabilecek mi?

Arka Sokaklar fragman videosu ekibin Rıza Baba’nın ardından bu kez Hakan için endişeleneceğini gösterdi. Operasyonlar nedeniyle dönem dönem tehlikeli anlar yaşayan ekipte Hakan’ın karşı karşıya kaldığı durum dizinin takipçilerini ekrana kilitleyecek. İşte Arka Sokaklar dizisi yeni bölüm tanıtım videosu ve bu hafta dizide yaşanacaklar…


ARKA SOKAKLAR FRAGMAN VİDEOSUARKA SOKAKLAR 495. BÖLÜM ÖZETİ


Nimet kullandığı maddelerin etkisiyle kendinden geçmiştir. Ekip, Nimet’e tuzak kurar. Hakan, gizli görev sebebiyle, barda, Nimet’in beline sarılır ve onunla flört eder. Birlikte bardan eve geçerler. Ekip, diğer taraftan dinleme yapmaktadır. Hakan ve Nimet’in görev icabı da olsa yakınlaşmasından dolayı Aylin’in içi içini yer. Eve geçtiklerinde İlyas evde beklemektedir. Hakan’ın hayatı ciddi bir şekilde tehlike altındadır.


Altan Ruslarla işbirliği halindedir. Ivana isimli, Rus kökenli kadın Türkiye’ye iş birliği için gelmiştir. Ekibimiz istihbarattan bilgi almıştır. Engin gizli görev olarak Ivana’yla yakınlık kuracaktır. Ivana kendisine bir ortak bulduğunu Altan’a söyler. Altan mecburen kabul etmek zorunda kalır. Engin’le Ivana takas yerine birlikte giderler. Herkesin birbirinden gizlediği sırlar su yüzüne çıkmak üzeredir.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS