magazin haberleri

Arka Sokaklar 496. bölüm fragmanı: Zeyno kaçırılıyor!

Arka Sokaklar 496. bölüm fragmanı: Zeyno kaçırılıyor!

Kanal D ekranlarının fenomen dizisi Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı ile 23 Kasım’daki bölümde yaşanacakları gösterdi. Zeyno’nun kaçırılmasının damga vuracağı yeni haftada Pınar paniğe kapılacak. Peki, Arka Sokaklar 496. bölümde ekip Zeyno’yu kurtarabilecek mi?

Arka Sokaklar fragman videosu Ali’nin Zeyno ile ilgili görüntüleri izledikten sonra küplere bineceğini gösterdi. Öte yandan Rıza Baba’nın kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırılması herkesi üzüntüye boğacak. İşte Arka Sokaklar yeni bölüm tanıtım videosu ve bu hafta dizide yaşanacak tüm gelişmeler…


ARKA SOKAKLAR FRAGMAN VİDEOSUARKA SOKAKLAR 496. BÖLÜM ÖZETİ


Pınar, Zeyno’yu okuldan almaya gider. Bu sırada maskeli adamlar Zeyno'yu kaçırır. Pınar, feryatlar içinde çocuğunu kurtarmaya çalışır; ancak, elinden bir şey gelmez. Panik olmuş bir halde Ali’yi arar. Rıza Baba torununun kaçırıldığını öğrenince kalp krizi geçirir ve hemen hastaneye kaldırılır.


Zeyno, korkmaya başlar. Küçük kızın köy evinden görüntüleri, ekibe gönderilir. Ali görüntüleri izleyince sinir krizi geçirir. Zeyno’yu kaçıranlar silahları istemektedirler.


ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?


Nimet kullandığı maddelerin etkisiyle kendinden geçmiştir. Ekip, Nimet’e tuzak kurar. Hakan, gizli görev sebebiyle, barda, Nimet’in beline sarılır ve onunla flört eder. Birlikte bardan eve geçerler. Ekip, diğer taraftan dinleme yapmaktadır. Hakan ve Nimet’in görev icabı da olsa yakınlaşmasından dolayı Aylin’in içi içini yer. Eve geçtiklerinde İlyas evde beklemektedir. Hakan’ın hayatı ciddi bir şekilde tehlike altındadır.


Altan Ruslarla işbirliği halindedir. Ivana isimli, Rus kökenli kadın Türkiye’ye iş birliği için gelmiştir. Ekibimiz istihbarattan bilgi almıştır. Engin gizli görev olarak Ivana’yla yakınlık kuracaktır. Ivana kendisine bir ortak bulduğunu Altan’a söyler. Altan mecburen kabul etmek zorunda kalır. Engin’le Ivana takas yerine birlikte giderler. Herkesin birbirinden gizlediği sırlar su yüzüne çıkmak üzeredir.


 


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS