magazin haberleri

Arka Sokaklar 543. Bölüm CANLI İZLE: Arka Sokaklar yeni bölüm

Video: Arka Sokaklar 543. Bölüm CANLI İZLE: Arka Sokaklar yeni bölüm

Arka Sokaklar yeni bölümü yani 543. bölümü ile bu akşam ekrana geliyor. Son bölümü televizyondan izleme imkanı bulamayandalar ise Kanal D canlı yayın sayfası üzerinden son bölümü izleyebilecekler. Peki, Arka Sokaklar yeni bölüm saat kaçta başlıyor? İşte, Arka Sokaklar son bölüm Kanal D izleme sayfası…

Arka Sokaklar bugün yani 21 Şubat Cuma günü 543. Bölümü izleyici karşısına çıkacak. Yeni bölümde ise Engin Komiser’i baskına gittiği evde kötü bir sürpriz bekliyor. Yaşananların ardından Engin Komiser, Mesut ve Hüsnü’nün diline düşüyor. Peki, yeni bölümde neler yaşanacak? Arka Sokaklar yeni bölümle ilgili tüm merak edilenler bu akşam saat 20.00’de başlayacak olan Arka Sokaklar yeni bölümde cevabını bulacak. Yeni bölüm yani 543. Bölüm ise saat 20.00’den itibaren Kanal D canlı yayın sayfası üzerinden izlenebilecek. İşte, Kanal D canlı yayın sayfası…


KANAL D CANLI YAYIN SAYFASI İÇİN TIKLAYIN


GEÇEN BÖLÜMÜN ÖZETİ


Ezgi, Müsteşar Kemal’in öldürülmesine neden olmak ve katilleriyle işbirliği yapmak gibi ağır suçlamalarla zan altında kalmıştır. Başta Cemal olmak üzere, ekibimiz Ezgi’nin durumundan dolayı fazlasıyla gergindir. Rıza bu işin çözülmesi için güvendiği bir avukatı devreye sokar. Dosyaya artık avukat Nedim Adalı bakacaktır. Ekip bu isimle ilk kez tanışıyor olsa da, Mesut için yeni bir karşılaşma olmaz. Nedim, mümkün olduğunca Mesut ile göz teması bile kurmamaya çalışır.


Narkotik şubede görev yapmakta olan polis memuru Cumhur Varoş  karanlık bir mahallede kurşunların hedefi olur. Narkotikten sorumlu İl Emn. Müd. Yrd. Aydın Öncel, Engin müdürden destek ister. Ekip, adı Mükerrem olan uyuşturucu satıcısından şüphelenilir. Adamı gözaltına almak isterler. Engin önderliğinde ekibimiz mahallede adeta savaş çıkarır. Mükerrem sorguya götürülür. Suçlamaları reddeder. O sırada Cumhur’un eski ekibinden başka bir narkotik polisinin daha öldürüldüğü haberi gelir. Mükerrem gerçekten suçsuz mudur ? Cumhurların ekibi eskiden dört kişidir. İkisi öldürülür. Diğer iki kişi Barış ve Yasin’i koruma altına alınmak istenir. Barış’ın evinin bir polise göre fazlasıyla lüks oluşu ekibimizin dikkatini çeker.


Ezgi komiserin suçsuzluğu anlaşılacak mı? Av. Nedim Adalı’nın Mesut ile tanışıklığı nerden?  Aralarında ne geçti? Narkotik Şubedeki polis cinayetlerinin perde arkasındaki isim kim?

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS