hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Aşkım Kapışmak ile Kuruçeşme Açıkhava'da 'İlişkiler Komedisi'

  Aşkım Kapışmak ile Kuruçeşme Açıkhavada İlişkiler Komedisi
  expand

  Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda ve Poll Production by Polat Yağcı organizasyonuyla gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde; yazar, davranış bilimleri ve iletişim uzmanı, psikolog Aşkım Kapışmak, ‘İlişkiler Komedisi’ isimli stand-up gösterisiyle sevenleriyle bir araya geldi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Bu sezon ilk kez Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi'nde stand-up gösterisiyle görücüye çıkan Aşkım Kapışmak, sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

  Gösterinin içeriğine değinen Kapışmak, “Geçen senede dahil olmak üzere bu ikinci Kuruçeşme gösterisi. İnsanlar çok ilgi gösterdiği için devamını da düşünüyoruz. Bu akşam psikoloji bilgilerini espri ile birleştirip, güzel bir performans sergileyeceğiz. İlişkileri, narsizmi, platonik aşkları gülerek anlatacağız” dedi.

   

  Kadın ve erkek doğasındaki farklılıkları mizahi bir dille anlatarak, ilişkilere olan bakış açısıyla fark yaratan Aşkım Kapışmak, ‘İlişkiler Komedisi’ gösterisi ile Kuruçeşme sahnesinden rüzgar gibi geçti. Kuruçeşme Açıkhava'yı tıklım tıklım dolduran izleyicilere ilişkilerde sık yaşanan problemler, toksik ilişkiler, aşk ve mutluluk konuları üzerine dikkat çekici bilgiler verdi.

  Bilimsel bilgileri stand-up gösterisiyle harmanlayarak izleyiciye aktaran Kapışmak, eğlenerek öğreten gösterisiyle Kuruçeşme seyircisinden tam not aldı. Seyircilerle interaktif paylaşımlarda bulunarak etkileşimi arttıran Kapışmak’ın sahnesinde kahkahalar eksik olmadı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   

  Mizah öğeleriyle süslediği ‘İlişkiler Komedisi’ gösterisinin finalinde alkış yağmuruna tutulan Aşkım Kapışmak, hem eğlenceli hem de öğretici gösterisiyle unutulmaz bir gece armağan etti.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow