Aşkın Tarifi Hazım kimdir, kaç yaşında? Cem Davran'ın oynadığı diziler merak edildi!

Aşkın Tarifi Hazım kimdir, kaç yaşında? Cem Davran'ın oynadığı diziler merak edildi!

Aşkın Tarifi Hazım kimdir, kaç yaşında? Cem Davran'ın oynadığı diziler merak edildi!

Aşkın Tarifi Hazım Soyluer karakteri merak ediliyor. Aşkın Tarifi dizisi pazartesi günleri Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Cem Davran'ın canlandırdığı Hazım Soyluer karakteri kısa sürede araştırılan konular arasına girdi. Peki ama Aşkın Tarifi Hazım kimdir, kaç yaşında, instagram adresi ne?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Kanal D'de her pazartesi saat 20:00'de yayınlanan Aşkın Tarifi dizisi oyuncuları merak ediliyor. Aşkın Tarifi dizisindeki Hazım Soyluer karakteri izleyicilerin dikkatini çekti. Peki ama Aşkın Tarifi Hazım kimdir?

Aşkın Tarifi Hazım Soyluer kimdir?

Naz’ın babası. Üç kuşaktır İstanbullu, son derece saygın ve görgülü bir aileden gelmektedir. Şu anda da ailenin tüm işlerini, Hazım yönetmektedir. Hazım, annesiz büyütmek durumunda kaldığı kızına, çok iyi bir baba olmuş; onu adeta pamuklara sararak büyütmüştür. Hazım’ın bu hayattaki en kıymetli varlığı; kızıdır. Onun üzülmemesi için, elinden ne geliyorsa yapar. Olgun, fevri hareket etmeyen, kibar, sağ duyulu bir adamdır. Kızının kararlarına daima saygı duyar. Hem iyi bir yol gösterici hem de sevecen bir babadır.
 
Cem Davran kimdir?

Cem Davran, 3 Mart 1964 yılında İstanbul Kasımpaşa’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuştur.

1976 yılında Türkbank Çocuk Tiyatrosu bünyesinde sanat hayatına adım atan Cem Davran, 1977 yılında sınavları kazanarak İstanbul Şehir Tiyatrosu’na çocuk oyuncu olarak girmiş, 1980'de ise henüz 16 yaşında iken profesyonel oyuncu kadrosuna dahil edilmiştir.

Cem Davran üç yıl boyunca İstanbul Şehir Tiyatrosu'nda yönetim kurulu üyeliği ve genel sanat yönetmeni yardımcılığı görevlerini üstlenmiştir. Daha sonra dört yıl Dormen Tiyatrosu'nda, üç yıl da Tiyatro İstanbul'da konuk oyuncu olarak yer almıştır.

Cem Davran çeşitli okullarda tiyatro dersleri vermiş, Yıldız Üniversitesi Oyuncularını kurmuş ve yönetmiştir. 1996 yılında Gazeteciden Dost, 1997 yılında ise Yeni Baştan adlı oyunlarda Avni Dilligil Yardımcı Rolde En İyi Erkek Oyuncu ödülünün sahibi olmuştur.