hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Atatürk filmi Ali Rıza Efendi kim oynuyor? Mehmet Günsur kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

  Atatürk filmi Ali Rıza Efendi kim oynuyor Mehmet Günsur kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı
  expand

  Atatürk filminde Ali Rıza Efendi karakterini Mehmet Günsur canlandırıyor. FOX TV'de yayınlanan Atatürk filmi 29 Ekim'e özel ekrana geliyor. Filmin devamı sinema salonlarında yer alacak. İşte Atatürk filmi Ali Rıza Efendi karakterine dair bilgiler...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Atatürk (filmi) Ali Rıza Efendi kimdir sorusu gündemde... Atatürk filmi Cumhuriyet'in 100.yılında 29 Ekim tarihinde saat 21.00'de FOX TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Televizyonda yayınlanacak olan Atatürk filmi TV’ye özel yayını sonrasında ise iki film olarak 3 Kasım’da ve 5 Ocak’ta vizyona girecek. İşte Ali Rıza Efendi karakterine dair bilgiler.. 

   

  Atatürk Ali Rıza Efendi (Mehmet Günsur) kimdir? 

  Dizide Mehmet Günsur, Ali Rıza Efendi karakterini oynuyor. 

  Mehmet Günsür, 8 Mayıs 1975'te İstanbul'da doğdu. Annesi Sibel Günsür, babası Teoman Günsür'dür. Tatar kökenlidir. Modern bale koreografı olan Zeynep Günsür adında ablası vardır. 4 yaşından itibaren yüzme, kayak, tenis. Hatta, profesyonel tenisçi oldu.İtalyan Lisesi'ni bitirdi. Ardından Marmara Üniversitesi Reklamcılık bölümünü bitirdi ancak bu alanda hiç çalışmadı. Bir müzik grubuyla konserler veren Günsür, dört yıl boyunca restoran işletmiştir. Çocuk yaşta kameralar önüne geçse de oyunculuk eğitimini 25 yaşından sonra almaya başladı. İlk kameralar önüne geçişi 7 yaşındayken rol aldığı "Sana" reklam filmi ile oldu. Daha sonra Coca Cola, Mavi Jeans, Hotiç gibi markalarda çalışıp reklam ve kataloglarda yer aldı. Mankenliğin oyunculuktan zor olduğunu söyleyen Günsür, Cansu Dere'den bu konuda ders aldığını açıkladı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow