magazin haberleri

Babil dizisi 5. bölüm fragmanı: Yeni bölümde Eda gerçekleri öğreniyor

Babil dizisi 5. bölüm fragmanı: Yeni bölümde Eda gerçekleri öğreniyor

Babil dizisi yeni bölüm fragmanı Eda’nın öğrendiği gelişmelerin ardından önemli gelişmelerin yaşanacağını gösterdi. İrfan’ın oğlu için çabalamaya devam ettiği bölümde İlay ise beklemediği bir durumla karşılaşacak. Peki, Babil 5. bölümde İrfan’ın aldığı büyük risk ne olacak?

Babil fragman videosu Deniz’in durumunun ilerlemesiyle birlikte İrfan’ın harekete geçeceğini gösterdi. Etrafındaki isimler onun riski artıran durumlarla karşı karşıya kaldığını görünce engel olmak isteyecek. İşte Babil dizisi yeni bölüm tanıtım videosu ve gelecek bölümde yaşanacaklar…


BABİL FRAGMAN VİDEOSUBABİL 5. BÖLÜM ÖZETİ


İrfan, oğlu için girdiği savaşta her cephede köşeye sıkışıyor. Kendi için asla yapmayacağı bir şeyi daha Deniz için yapıyor ve gururundan vazgeçiyor; bir kere daha Süleyman’ın kapısında. Ama bu da yetmiyor. Eda, Süleyman’la ilgili gerçekleri öğrendikten sonra İlay’ın karşısına çıkıyor. İrfan, Deniz’i kurtarmak için büyük bir riske giriyor, tehlikeli bir kurtuluş planı hazırlıyor. Bu defa ona kim engel olmaya çalışacak? En yakınındakiler İlay ve Egemen mi yoksa gittikçe yakına sokulan Ayşe mi?

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS