Benim Adım Melek bu akşam var mı, neden yok? 21 Nisan 2021 Benim Adım Melek saat kaçta, yeni bölüm ne zaman?

A A

21.04.2021 - 19:30

TRT 1'in sevilen dizisi Benim Adım Melek'in bu akşam yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyor. İzleyiciler TRT 1 yayın akışı bilgilerini araştırıyor. Benim Adım Melek dizisi izleyicileri TRT 1 ekranlarında başka bir programla karşılaştı. Peki ama Benim Adım Melek bu akşam var mı yok mu? İşte Benim Adım Melek 21 Nisan 2021 neden yok sorusunun yanıtı...

Benim Adım Melek bu akşam var mı, neden yok? 21 Nisan 2021 Benim Adım Melek saat kaçta, yeni bölüm ne zaman?

TRT 1'in her çarşamba ekrana gelen dizisi Benim Adım Melek bu akşam TRT 1 yayın akışında yerini alıyor. Benim Adım Melek dizisini izlemek isteyenler TRT 1 ekranlarını açtıklarında Kur-an'ı Kerimi Güzel Okuma yarışmasıyla karşılaştı. Benim Adım Melek dizisinin iftar sebebiyle yayın saatinde değişiklik yaşandı. Peki ama Benim Adım Melek yeni bölüm saat kaçta?

Benim Adım Melek bu akşam var mı?

Benim Adım Melek dizisi her çarşamba olduğu gibi bu çarşamba da TRT 1 ekranlarında yayınlanıyor. Benim Adım Melek dizisinin Ramazan ayı boyunca yayın saatinin değiştiği bilgisine ulaşıldı. 

Benim Adım Melek neden yok?

Benim Adım Melek dizisi ramazan ayı boyunca 20:30'da yayınlanıyor. Dizinin yerine Ramazan ayında iftar özel yarışması yayınlanıyor. Yarışma sonrası dizi ekrana geliyor. 

Benim Adım Melek yeni bölüm ne zaman?

Dizinin yeni bölümü bu akşam yayınlanıyor. Alpay’a ulaşamayan Funda Adana’da duramaz ve Antep’e döner. Alpay, yurtdışına kaçacağı günü beklerken, Funda’nın döndüğünü duyan Kerem babasını bulmak için kapıya dayanır.  Funda ile aralarında çıkan tartışmadan sonra konağa dönen Kerem’i polis gözaltına alır. Melek ve Halil, bir yandan da Alpay’ın izini sürmektedir. Halil’in olan bitende Kenan’ın parmağı olduğundan şüphelenmektedir. Ancak kimseyi buna ikna edemeyince Kenan’ın peşine düşer. Alpay’ı sakladığına neredeyse emin olan Halil, Kenan’ın evine baskın verir. Halil Alpay’ı orada bulacak mı? Gözleri önünde oğlu gözaltına alınan Melek, Kerem’in Funda’nın bebeğine kastettiğini öğrenince ne yapacak? Ömer tayin işlemlerini durdurmayı başarabilecek mi yoksa ailesini ve Defne’yi geride bırakıp gitmek zorunda mı kalacak? Kerem üstüne atılan iftiradan kurtulabilecek mi?