magazin haberleri

Bir Aile Hikayesi 13. bölüm fragmanı: Erdem tepki alacak

Bir Aile Hikayesi 13. bölüm fragmanı: Erdem tepki alacak

Cumartesi günleri ekrana gelen Bir Aile Hikayesi yeni bölüm fragmanı ile Ekrem’in hazırladığı sürprizin beklediği gibi sonuçlanmayacağını gösterdi. Beste kendisine hazırlanan sürprize büyük tepki gösterecek. Peki, Bir Aile Hikayesi 13. bölümde aldığı tepki karşısında Erdem neler yapacak?

Bir Aile Hikayesi fragman videosu ise Reyhan’ın annelik düşüncesinin Cem’i şaşırtacağını gösterdi. Cem’in kendisine destek olmak istemesine rağmen Reyhan endişelerini gideremeyecek. Peki, Bir Aile Hikayesi dizisinin 14 Eylül 2019 Cumartesi günü ekranda olacak bölümünde hangi gelişmeler yaşanacak?


BİR AİLE HİKAYESİ FRAGMAN VİDEOSUBİR AİLE HİKAYESİ 13. BÖLÜM ÖZETİ


Reyhan ehliyet sınavına hazırlanırken, Cem en büyük destekçisi olur ancak aynı desteği çocuk yapmak konusunda Reyhan’dan göremez. Reyhan’ın anne olma korkusu çiftin arasını açar.


Evleneceği gün odasında bilincini kaybetmiş halde bulunan Şakir iki gündür yoğun bakımdadır. Mahur bir an olsun yanından ayrılmaz. Reyhan Mahur’la uzun süredir konuşmamalarına rağmen dayanamaz ve hastaneye gelir.


Erdem Beste’ye hoşuna gideceğini düşündüğü bir sürpriz hazırlar ancak beklemediği bir tepkiyle karşılaşır. Beste zayıflamak için yepyeni bir yöntem bulur ancak Erdem’in desteğini alamaz. Ceylan’ın ise Erdem’den vazgeçmeye niyeti yoktur. Sonunda amacına bir adım daha yaklaşmanın yolunu bulur.


Şakir için hastanede bekleyen Berk Nil’in de orada çalıştığını öğrenir. Fırsatını bulup, onunla konuşmaya çabalar ancak bu kez işi çok zordur. Zira Nil’in evlenmek üzere olduğu kişi de aynı hastanede doktordur.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS