magazin haberleri

Bir Zamanlar Çukurova 39. bölüm fragmanı: Yeni bölümde Züleyha’dan Hünkar kararı

Bir Zamanlar Çukurova 39. bölüm fragmanı: Yeni bölümde Züleyha’dan Hünkar kararı

Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölüm fragmanı Züleyha’nın Demir’e verdiği sözlerle ilgili gelişmelerin olacağını gösterdi. Hünkar meselesini tamamen sonlandırmak isteyen Züleyha kritik adımlar atacak. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 39. bölümde evin hanımı olmak isteyen Züleyha neler yapacak?

Bir Zamanlar Çukurova fragman videosu 10 Ekim’deki bölümde dizinin takipçilerini bekleyecek gelişmeleri gösterdi. Züleyha, Hünkar ve Demir cephesinde art arda sıra dışı gelişmeler yaşanacak. İşte Bir Zamanlar Çukurova 39. bölümde Saniye’ye yapılacak o tembih…


BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA FRAGMAN VİDEOSUBİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 39. BÖLÜM ÖZETİ


Demir cezaevindeyken gitmeyeceğine söz veren Züleyha, evin hanımı olmaya kararlı. Cezaevine Demir'i ziyarete de gidiyor, Demir'in kurtulması için savcı ile de konuşuyor. Züleyha'ya hiç güvenmese de Hünkar da Demir'in telkiniyle yasakların bir kısmını kaldırıyor. Ama elbette Saniye'nin gözünü Züleyha'dan asla ayırmamasını da tembihliyor.


Fekeli, maalesef İstanbul'dan Adana'ya Prof. Dr. Behzat Hekimoğlu'nun kendini vurduğu haberini vermek zorunda kalıyor. Müjgan ve Yılmaz apar topar İstanbul'a giderler ve dönüşlerinde Behice'yi de yanlarında getirirler. Hala hanım Behice, yeğeni Müjgan'a Yılmaz'ı çok beğendiğini, Fekeli'yi ise tipik Anadolulu bulduğunu söyler. Ama bu bakış açısı, onu Fekeli ile baş başa sohbetleri sevmesinden alıkoymayacak gibidir!


Şermin'i ifadesini değiştirmesi için Adana ve civarında göz açtırmadan aratan Hünkar, nihayet onu hamam sefası esnasında bulur! Şermin, kendisine yapacakları bir şey kalmadığını ve artık Yamanlardan korkmadığını söylese de Hünkar, içten içe gözünü korkutmayı başarmıştır.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS