magazin haberleri

Bir Zamanlar Çukurova 43. yeni bölüm fragmanı: Yılmaz her şeyi öğrendi!

Bir Zamanlar Çukurova 43. yeni bölüm fragmanı: Yılmaz her şeyi öğrendi!

Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölüm fragmanı babalık durumu ile ilgili gerçeklerin Yılmaz tarafından da öğrenileceğini gösterdi. Öte yandan Demir’in Züleyha’dan emin olması ise yeni gelişmeleri beraberinde getirecek. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 43. bölümde Demir ve Züleyha arasında neler olacak?

Bir Zamanlar Çukurova fragman videosu Fekeli’ye olan borcunu ödemek isteyen Hünkar’ın harekete geçeceğini gösterdi. Öte yandan haklı çıktığı için neşelenen Hünkar beklenmedik durumlarla da karşı karşıya kalacak. İşte Bir Zamanlar Çukurova dizisi 43. Bölüm fragmanı ve sevilen dizide meydana gelecek olaylar…

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA FRAGMAN VİDEOSU

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 43. BÖLÜM ÖZETİ

Aşkın sınırsız, kavgaların ölümüne yaşandığı Çukurova'da Züleyha ve Yılmaz kaderlerini geri almak için son adımı atacakken, Müjgan'ın hamilelik haberi durumu değiştirdi. Müjgan'a Züleyha ile gideceğini itiraf etmek üzereyken baba olacağını öğrenince, tek kelime edemedi! Kendini adeta kaderin akışına bıraktı! Müjgan'ı bırakıp gidecek olmanın vicdan azabının yerini, Züleyha'ya haber verememenin azabı aldı! Fekeli'ye gidip durumu anlattı. Fekeli de oğluna, "Acı perdesine sarılmış bir müjde bu. Ama istediğin yerden gelmese de müjdelerin en güzeli" dedi.

Züleyha'nın yokluğu çiftlikte yine bir panik havasına neden olur. Hünkar haklı çıkmanın gururu ile ortalığı ayağa kaldırır ama Demir bir kez daha Züleyha'nın haklı çıktığını görecektir. Artık Hünkar ne dese oğlunu inandıramaz. Yılmaz'ın vazgeçtiğini düşünen Züleyha da Demir'in karısı ve çiftliğin hanımı olmaya kararlıdır!

Oğlundan gizli Fekeli'den yardım almaktan çok rahatsız olan Hünkar, Fekeli'ye bir an önce borcunu ödemek ister. Fekeli ise, bahanesi ne olursa olsun Hünkar ile yine buluşabilmekten çok mutludur. İkisinin bilmediği ise Züleyha'nın aralarındaki hikayeyi çözmeye başladığıdır!

Hatip'in oyunuyla borç batağına düşen Gaffur, senetlerini er ya da geç ödeyeceğini düşünmektedir. Hatip, çiftlikteki davet için tavukları kendisinden almasını teklif edince hiç düşünmeden kabul eder. Demir Yaman bütün Adana'yı çiftlikte ağırlayacaktır ve Gaffur bu davetin her detayı ile ilgilenerek kendini yine çok önemli hissetmektedir. Ama yine çok düşünmeden hareket edecektir.

 

 

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS