magazin haberleri

Bir Zamanlar Çukurova 44. yeni bölüm fragmanı: Çukurova mezar olacak!

Bir Zamanlar Çukurova 44. yeni bölüm fragmanı: Çukurova mezar olacak!

Perşembe günleri ekranda olan Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı ile 44. Bölümde oldukça önemli gelişmelerin yaşanacağını gösterdi. “Çukurova ya sana mezar olacak ya da bana” sözleri dizideki dengelerin tamamen değiştirecek. Peki, Yılmaz Bir Zamanlar Çukurova 44. bölümde hangi adımları atacak?

Bir Zamanlar Çukurova fragman videosu yeni haftada Züleyha ve Yılmaz cephesinde nelerin yaşanacağını gösterdi. Hamilelik haberi sonrasında önemli kararların alındığı dizide kartlar yeniden dağıtıldı. İşte Bir Zamanlar Çukurova dizisi 44. Bölüm fragmanı ve yeni bölümün tanıtımında yer alan detaylar…


BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA FRAGMAN VİDEOSUBİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM ÖZETİ


Çukurova'da Züleyha ve Yılmaz kaderlerini geri almak için son adımı atacakken, Müjgan'ın hamilelik haberi durumu değiştirdi. Müjgan'a Züleyha ile gideceğini itiraf etmek üzereyken baba olacağını öğrenince, tek kelime edemedi! Kendini adeta kaderin akışına bıraktı! Müjgan'ı bırakıp gidecek olmanın vicdan azabının yerini, Züleyha'ya haber verememenin azabı aldı! Fekeli'ye gidip durumu anlattı. Fekeli de oğluna, "Acı perdesine sarılmış bir müjde bu. Ama istediğin yerden gelmese de müjdelerin en güzeli" dedi.


Züleyha'nın yokluğu çiftlikte yine bir panik havasına neden olur. Hünkar haklı çıkmanın gururu ile ortalığı ayağa kaldırır ama Demir bir kez daha Züleyha'nın haklı çıktığını görecektir. Artık Hünkar ne dese oğlunu inandıramaz. Yılmaz'ın vazgeçtiğini düşünen Züleyha da Demir'in karısı ve çiftliğin hanımı olmaya kararlıdır!


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS