magazin haberleri

Bir Zamanlar Çukurova 52. bölüm fragmanı: Yeni bölümde büyük panik!

Bir Zamanlar Çukurova 52. bölüm fragmanı: Yeni bölümde büyük panik!

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı “Baba oğlum yok” sözlerinin yeni haftaya damga vuracağını gösterdi. Perşembe günleri ekranda olan projenin 52. bölümünde büyük panik yaşanacak. İşte Bir Zamanlar Çukurova 52. bölüm tanıtım videosu ve bu hafta meydana gelecek olaylar…

Bir Zamanlar Çukurova fragman videosu küçük çocuğun kaybolmasıyla birlikte herkesin panik içerisinde kalacağını gösterdi. Geçtiğimiz haftalarda yaşanan tatlı heyecan farklı isimleri bir araya getirmişti. Peki, yeni haftada Bir Zamanlar Çukurova dizisinde neler olacak?


BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA FRAGMAN VİDEOSUBİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM ÖZETİ


Hatip Ağa, yine binbir mazeretle evden çıkınca, Naciye yine şüpheye düşer. Adana'nın arka sokaklarında önde Hatip, arkasında Naciye uzun bir yol kat ederler! Naciye, Hatip'i bir kez daha hiç ummadığı bir anda yenecek! Gördükleri karşısında Naciye de pes diyecek.


Konakta gelen gidenin bitmediği bir gün, önce Haminne kaybolur. Tüm ev halkı Haminne'yi bulmaya çalışırken, Küçük Adnan da kendine bir oyun arkadaşı aramaya bahçeye çıkar ve ahırlara girer! Evdekiler Haminne'yi bulup Adnan'ın telaşına düşene dek, Adnan alevler arasında kalır! Küçük çocuk ölümle burun buruna geldiği sırada, tüm konak içeride Adnan'ın olduğunu öğrenecektir!

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS