magazin haberleri

Bir Zamanlar Çukurova 53. bölüm fragmanı: Yeni bölümde Demir’i üzen gelişme!

Bir Zamanlar Çukurova 53. bölüm fragmanı: Yeni bölümde Demir’i üzen gelişme!

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı Fekeli, Yılmaz ve Demir çevresinde önemli gelişmelerin olacağını gösterdi. Mülklerin gittiğini öğrenen Demir neye uğradığını şaşıracak. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 53. bölümde Demir nasıl bir adım atacak?

Bir Zamanlar Çukurova fragman videosu Adnan ve Yılmaz’ın bir buluşma gerçekleştireceğini gösterdi. Öte yandan Yılmaz ile Züleyha’nın bir arada olduğu dakikalarda avluya giren otomobil her şeyi değiştirecek. Peki, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde hangi gelişmeler olacak?


BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA FRAGMAN VİDEOSUBİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 53. BÖLÜM ÖZETİ


Tam ihale darbesini atlattım derken, İstanbul'daki tüm mülklerini de Fekeli ve Yılmaz'a kaptırdığını öğrenen Demir, aklını kaybetmek üzeredir! Züleyha'nın çocuklarını ayıracağı korkusu ile Hünkar'ın ileride ne olur ne olmaz diye mülkleri Leyla'nın üzerine yapmak istemesi de kafasını iyice karıştırmıştır. Tüm bu karmaşa içinde direksiyon hakimiyetini kaybeden Demir, otomobilini uçurumun kıyısında durdurabilir! Ön tekerlekleri uçurumda, arka tekerlekleri toprakta kalan otomobil tam anlamıyla bir sırat köprüsüne döner!


Demir, hayatı pamuk ipliğine bağlı, otomobilinin içinde yaşam savaşı verirken, konağın bahçesinde yine Adnan ve Yılmaz buluşur. Topunu kovalayan küçük çocuk, Yılmaz'ın yanına gider. Oğlunu almaya giden Züleyha da Yılmaz da tedirginlikle etraflarına bakarlarken, avluya bir otomobil girer! Ve ikisi yine açıklamaları gereken bir duruma düşerler!


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS