magazin haberleri

Bir Zamanlar Çukurova 55. bölüm fragmanı: Yeni bölümde intikam sesleri

Bir Zamanlar Çukurova 55. bölüm fragmanı: Yeni bölümde intikam sesleri

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yapılan intikam açıklamalarının gündem olacağını gösterdi. “Onlara yaptıklarının bedelini ödeteceğim” ifadeleri bu hafta da gergin dakikaların yaşanacağını ortaya koydu. İşte Bir Zamanlar Çukurova 55. bölüm fragmanı ve yeni bölümde yaşanacaklar…

Bir Zamanlar Çukurova fragman videosu yeni haftada sıra dışı gelişmelerin ekranda olacağını gösterdi. İntikam için kullanılan ifadeler yeni bölümde de dizinin takipçilerini ekran başına kilitleyecek. Peki, geçtiğimiz hafta Bir Zamanlar Çukurova dizisinde neler yaşanmıştı?


BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA FRAGMAN VİDEOSUBİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM ÖZETİ


Hünkar'ın sırrı ortaya çıkmasın diye yardım istemeye geldiği Fekeli, gözyaşları ile dinlediği gerçeklerin hemen ardından yere yığılır! Hünkar konağa dönerken eve gelen Behice, Fekeli'yi hastaneye yetiştirmeye çalışır.


Yılmaz, babasının yere yığılmadan önce Hünkar ile buluştuğunu öğrenince bir kez daha konağın kapısına dayanır! Fekeli'nin fenalaştığından haberi olmayan Hünkar, Yılmaz'ın Adnan ile ilgili gerçeği öğrendiğini zannederek çok korkar. Demir, Züleyha, tüm çalışanlar ve Müjgan da Yılmaz'ın bağırmasıyla bahçeye toplanır. Yılmaz, Hünkar'dan hesap sormaya gelmiştir, ancak Müjgan'ın Demir'e yaptığı ziyareti öğrenir.


Annesinin yasını tutmaya devam etse de Üzüm, Saniye ve Gaffur'un evine neşe getirmiştir. Rüyalarında annesini gören küçük kız, Saniye'ye "Saniye Anne" demeye başlar. Haminne'nin yanından bir dakika bile ayrılmayan Fadik hayatının en zor günlerini yaşamaktadır. Tüm bunların üzerine Haminne bir gece herkes uyurken gezmeye çıkınca, ortalık yine karışacaktır.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS