magazin haberleri

Bir Zamanlar Çukurova 57. bölüm fragmanı: Yeni bölümde gerginlik sürüyor.

Bir Zamanlar Çukurova 57. bölüm fragmanı: Yeni bölümde gerginlik sürüyor.

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı Müjgan ve Züleyha arasındaki gerginliğin devam edeceğini gösterdi. Geçtiğimiz hafta Yılmaz’ın konuşmasının duyulmasıyla birlikte ortalık karışmıştı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 57. bölümde neler yaşanacak ve Müjgan ile Züleyha’nın sıradaki adımları neler olacak?

Bir Zamanlar Çukurova fragman videosu Yılmaz’ın etrafında sıra dışı gelişmelerin yaşanmaya devam edeceğini gösterdi. Müjgan ve Züleyha cephesinde de suların durulmayacağı dizide beklenmedik olaylar olacak. İşte Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölüm tanıtımı ve gelecek bölümde dizide yaşanacaklar…


BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA FRAGMAN VİDEOSUBİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM ÖZETİ


Yılmaz'ın telefon konuşmasını duyup, takip eden Müjgan, aradığı delile kavuşuyor! Tüm şüphelerinin kendi kuruntusu olduğunu söyleyenlere karşı gördüklerini videoya kaydediyor.


Çukurova'da dolayan dedikodular ayyuka çıkınca, Jülide de Ercüment dosyasını yeniden incelemeye alıyor. Jülide bu işin peşini bırakmamakta kararlı olduğunu söyleyince Dr. Sabahattin daha fazla kurcalamamasını bile rica edecektir.


Gaffur'un Üzüm'ün evlerine getirdiği neşe ile yüzü gülmüştür. Üzüm kızı alıp çarşıya giden Gaffur, küçük kıza en iyi en yeni ayakkabıları alacaktır. Meşhur cimriliğini Üzüm için bırakan Gaffur, günün sonunda Üzüm'den hayatının en kıymetli hediyesine kavuşacaktır. Savcı'nın çalışmaları ve Müjgan'ın yarattığı gerginliklerin arasında Konak bir de misafir ağırlıyor bu hafta! Yamanlar'ın hasretle karşıladığı konukları, pek çok konuya aydınlık getirecektir.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS