magazin haberleri

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı: Fekeli her şeyi haykırıyor!

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı: Fekeli her şeyi haykırıyor!

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 49. bölüm fragmanı Fekeli’nin aşkını duyurmasının ardından hangi gelişmelerin olacağını gösterdi. Bir yandan duyduklarının şokunu atlatamayan Fekeli diğer yandan da evlilik haberi herkesin gündeminde olacak. Peki, Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölümde evlilik iddiası doğrulanacak mı?

Bir Zamanlar Çukurova fragman videosu Züleyha’nın bazı konuların üzerinde durmaya ısrar edeceğini gösterdi. Fekeli’nin açıklamaları ve yaşanan diğer gelişmeler herkesi şaşırtmaya devam edecek. İşte Bir Zamanlar Çukurova’da 19 Aralık’ta meydana gelecek olaylar…


BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA FRAGMAN VİDEOSUBİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 49. BÖLÜM ÖZETİ


40 yıl boyunca aşkını kalbinde saklayan Fekeli, bu aşkı tam Hünkar dahil herkese haykırmışken, bambaşka hayatlar yaşadıkları zamanın Hünkar'ı ile karşılaşır! Nikah masasına gitmek üzere iken Züleyha, Fekeli'ye kaderini değiştiren gerçek Hünkar'ı anlattı. Fekeli duyduklarının şokunu yaşarken, Hünkar da kendi yaptıklarını ilk kez bu kadar çıplak haliyle Züleyha'dan duymanın şokundadır.


Tüm Adana, Fekeli ve Hünkar'ın evlilik haberiyle çalkalanırken, Demir'in ise annesine öfkesi soğuyacak gibi değil! Yaman efsanesini artık içinde Hünkar olmadan sürdürmeye kararlı olan Demir, geri dönülmez adımlar atacaktır. Ancak Demir'in annesine olan öfkesi bile Züleyha'nın yaptıklarını anlamasına yetmez! Züleyha'nın yaptıklarını öğrendiğinde bir kriz daha çıkacaktır.


Bir yandan Yılmaz'dan vazgeçmek istemeyen, bir yandan da yaptıklarını bir türlü hazmedemeyen Müjgan, küçük konaktaki hayatıyla birlikte savaşın içinde yer almaya başlar. Behice'nin verdiği akıl ile artık gözünü Züleyha'dan ayırmayacaktır.


Çetin'le evlenmesinin doğru olmayacağına inancı süren Gülten, Rüstem'le buluşup bir an önce evlenmek için hazırlıklara başlar. Tüm bu olan biten Çetin'i daha çok çileden çıkaracaktır.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS