magazin haberleri

Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon başlıyor! İşte 36. bölüm fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon başlıyor! İşte 36. bölüm fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 36. bölüm fragmanı ile yeni sezonun ne zaman başlayacağını duyurmuştu. Perşembe günleri diziseverlerle buluşan projenin yeni sezonunda önemli olaylar yaşanacak. Peki, Bir Zamanlar Çurkurova dizisi yeni sezon ilk bölümde Yılmaz ve Müjgan neler yaşayacak?

Bir Zamanlar Çukurova fragman videosu yeni sezonda neler olacağını dizinin takipçilerinin beğenisine sundu. Yılmaz ve Müjgan’ın düğün sonrasında öğrendikleri detaylar herkesi şaşırtacak. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 36. bölümde Züleyha’nın hangi durumu beklenmedik gelişmeleri beraberinde getirecek?

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA FRAGMAN VİDEOSU

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 36. BÖLÜM ÖZETİ

Yılmaz, Müjgan ile hayatında yepyeni bir sayfa açmak için çıktığı yolda düğün sonrası öğrendikleriyle alt üst olur. Hünkar'ın Züleyha'yı kendi hayatına karşılık Demir'le evlendirdiğini öğrenmek Yılmaz'ı yıkmıştır. Ama Müjgan'a bir şey belli etmemek için kendini zorlar!

Ne Züleyha'yı ne annesini evde bulamayan Demir, bir de annesinin Fekeli'nin evinde Yılmaz'ın düğününde olduğunu öğrenince çıldırır! Hünkar, Fekeli'yle konuşurken Demir'in geldiğini öğrenir ve düğünden kimseye bir şey söylemeden ayrılır. Anne – oğul birbirlerine ne kadar kızgın olsalar da önce Züleyha'yı bulmaya koşarlar. Hünkar, Şermin'in de evde olmamasından şüphelenir ve iki kadının izini sürer! Hünkar yanılmamıştır, Şermin Züleyha'yı kürtaja götürmüştür.

Şermin, Züleyha'ya verdiği desteğin bedelini bu kez ağır ödeyecektir. Demir'in gözü dönmüştür, Şermin'in konağını ateşe verir! Diğer yandan Fekeli de, Hünkar'ın yalanlarını öğrenir. Ne yapacağını bilmeyen Yılmaz, önce Gaffur'un peşine düşer ve kendisine yapılan işkencenin intikamını alır! Gaffur bir traktörün arkasına bağlanır.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan yeni sezon ilk bölüm fragmanı projenin sezon başlangıcı yapacağı tarihi duyurmuştu. Fragmanda yayıncı kuruluşun yayın akışında yer alan bilgilere göre 19 Eylül 2019 Perşembe günü dizinin yeni sezonu başlayacak.

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS