hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Son dakika: Bir Zamanlar Çukurova Züleyha kimdir? Hilal Altınbilek kaç yaşında?

  Son dakika: Bir Zamanlar Çukurova Züleyha kimdir Hilal Altınbilek kaç yaşında
  expand

  Bir Zamanlar Çukurova dizisi oyuncuları merak ediliyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Züleyha karakteri dikkat çekiyor. Bir Zamanlar Çukurova'nın Züleyha karakterine Hilal Altınbilek hayat veriyor. Peki ama Bir Zamanlar Çukurova'nın Züleyha'sı Hilal Altınbilek kimdir, kaç yaşında?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  atv'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'nın Züleyha'sı merak ediliyor. Züleyha karakterini Hilal Altınbilek canlandırıyor. Peki ama Bir Zamanlar Çukurova'nın Züleyha'sı kimdir, kaç yaşında?

  Bir Zamanlar Çukurova Züleyha kimdir?

  Talihin olanca güzelliği verip birazcık şansı ve kısmeti esirgediği, mütevazı, iyi niyetli ama gerektiğinde kararlı, inatçı olabilen, zeki bir genç kız. Parada pulda gözü olmayan Züleyha'nın en büyük hayali Yılmaz'la evlenip yuva kurmak ve mutlu olmak. Ama bir gün üvey abisi Züleyha'nın hayatını mahvedecek bir adım atar. Bu adımla darmadağın olan Züleyha'nın tek çaresi Yılmaz'la birlikte Adana'ya kaçmaktır. Ama kader Züleyha'yı sınamaktan vazgeçmeyecek, onu ölümden daha zor kararlar vermek zorunda bırakacaktır.

  Son dakika: Bir Zamanlar Çukurova Züleyha kimdir Hilal Altınbilek kaç yaşında


  Hilal Altınbilek kimdir?

  Hilal Altınbilek İlkokul'dan itibaren tiyatro ile ilgilendi. 2009 ve 2010 yıllarında Müjdat Gezen Sanat Merkezi (MSM) Actor Studio'da oyunculuk eğitimi aldı. Ayrıca Çağdaş drama topluluğundan ve Ali Haydar Elçığ'dan oyunculuk eğitimi aldı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow