hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Bircan Bali ile Gökhan Göz aşklarını ilan etti!

  Bircan Bali ile Gökhan Göz aşklarını ilan etti
  expand

  Üç sene önce kızının babası Ömer Gezen ile boşanan sunucu Bircan Bali, modacı Gülşah Saraçoğlu'nun eski sevgilisi Gökhan Göz ile yeni bir aşka yelken açtığını duyurdu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Bircan Bali ve avukat Ömer Gezen 2019 yılında nikah masasına oturup 2021'de tek celsede boşanmıştı. Saygı adını verdikleri bir kızları olan Bali ve Gezen, boşandıktan kısa bir süre sonra ayrı kalmaya dayanamayarak tekrar bir araya gelmişti.

  Ancak çift 2022'nin haziran ayında bir kez daha yollarını ayırmıştı. Bali, ayrılık kararını Instagram hesabından yaptığı paylaşımla duyurarak, şu ifadeleri kullanmıştı:

  İkinci kez şans verdiğimiz evliliğimizi yürütemediğimizi anladık. Herkes çok iyi. Aramızda sorun yok, Saygı var. 36 yaşındaki Bircan Bali, tüm bunların ardından 34 yaşındaki iş insanı Gökhan Göz ile yeni bir aşka yelken açtığını açıkladı.

  1.1 milyon takipçisi bulunan sosyal medya hesabından Cengiz Kurtoğlu'nun 'Duyanlara Duymayanlara' şarkısı eşliğinde yeni aşkıyla videosunu yayınlayan ünlü ismin, paylaşımını yorumlara kapatması da dikkat çekti.

  Bircan Bali ile Gökhan Göz aşklarını ilan etti

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow