magazin haberleri

Brooklyn Beckham: Asla gitmene izin vermeyeceğim

David Beckham ve Victoria Beckham'ın büyük oğlu Brooklyn Beckham ile nişanlısı Nicola Peltz, romantik pozlarını aynı anda sosyal medya hesaplarından yayınladı. Peltz, gönderisine, "Asla gitmeme izin verme" notunu düşerken, Beckham ise, "Asla gitmene izin vermeyeceğim" dedi. (FOTOĞRAFLAR: INSTAGRAM)Daha önce nişanlısı Nicola Peltz'in gözlerini ve ölen babaannesinin ismini dövme yaptıran Brooklyn Beckham, Peltz'in aşk mektubunu da bedenine kazıtmıştı.

Çift, bu hamlenin ardından sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla gündeme geldi.

Romantik pozlarını aynı anda takipçileriyle paylaşan ikiliden Peltz, gönderisine, "Asla gitmeme izin verme" notunu düştü.

Beckham ise sevgilisinin sözlerine, "Asla gitmene izin vermeyeceğim" diyerek, karşılık verdi.

30'dan fazla dövmesi olduğu bilinen Beckham, nişanlısının, "Ne kadar derinden sevildiğini bilmeni istiyorum. Tanıdığım en kibar kalbe sahipsin ve umarım asla aşkın olmadan bir gün geçirmem" ifadelerini sırtına yazdırmıştı.

Beckham'ın, bu hareketi sosyal medyanın en çok konuşulan konuları arasına girmişti.

Gelecek yıl eylül ayında nikah masasına oturmaya hazırlanan çift, pandemi nedeniyle düğünlerini ertelemişti. Aşıklar, bu durumun hem kendilerini, hem de yakınlarını riske atacağı için 2022 yılında evlenmeyi uygun görmüştü.Çift, biri Beckham ailesinin Costwolds'daki kır evinde, diğeri de Peltz'in ülkesi olan ABD'de toplam iki düğün yapacaktı. Victoria Beckham, oğlu ile evlilik yolunda ilk adımı atan müstakbel gelini hakkında hissettiklerini anlatmıştı.

Nicola Peltz hakkında konuşan Beckham, oğlu Brooklyn'i kast ederek, "Daha sevilmeye layık bir hanımla tanışmasını isteyemezdik" demişti. Oğlunun ruh eşini bulduğunu da sözlerine ekleyen Victoria Beckham, "Onlar çok mutlu. Nicola harika, tatlı ve kibar. O çok sevimli ve sıcakkanlı bir kadın" şeklinde konuşmuştu. 
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS