hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Burak Yörük: Daha önce bütün izlediklerinizi unutun!

  Burak Yörük: Daha önce bütün izlediklerinizi unutun
  expand

  Yakında izleyiciye 'merhaba' diyecek olan Taş Kağıt Makas dizisinde 'Fecir' rolünü oynayan Burak Yörük, Kanal D’de yayınlanacak yeni dizi hakkında ilk kez konuştu. Fecir’in 'köşeli' bir karakter olduğunun altını çizen ünlü oyuncu, "Daha önce bütün izlediklerinizi unutun. İzleyici beni bu kez ve ilk kez çok farklı bir karakterde izleyecek" dedi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kanal D’nin yakında ekrana gelmeye hazırlanan dizisi Taş Kağıt Makas'ın hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, Kore yapımı 'Remember: War Of The Son'dan uyarlanan dizide haklının güçlü değil, güçlünün haklı olduğu, adaletsizliğin sorgulandığı sürükleyici bir hikaye izleyici karşısına çıkacak.

  Taş Kağıt Makas'da Fecir karakterine hayat verecek olan yakışıklı oyuncu, muhabirlerin sorularını cevapladı. Yeni yıla yepyeni bir proje ile girmenin heyecanını yaşayan Yörük, "Taş Kağıt Makas’ın senaryosu çok heyecanlı, bende okuyunca çok heyecanlandım.

  Daha önce bütün izlediklerinizi unutun. İzleyici beni bu kez ve ilk kez çok farklı bir karakterde izleyecek. Fecir çok köşeli bir karakter. Bu benim için de çok güzel ve çok eğlenceli olacak. Güzel bir okuma provası geçirdik. Her şey çok güzel gözüküyor. Yakında sete çıkıyoruz. Kadromuz da oldukça güzel ve kalabalık. Bakalım neler olacak heyecanla bekliyoruz.” dedi.

   

  Yakışıklı oyuncu, 2024'le ilgili duygularını da şu sözlerle ifade etti:

  Yeni yılda başta kendi ülkemiz olmak üzere sağlıklı, huzurlu ve herkesin iyi olduğu bir yıl diliyorum. 2024, 2023’ü unutturacak bir yıl olur. Unutmamız zor ama umarım güzel bir yıl olur.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow