magazin haberleri

Burak Yurdugör kimdir, kaç yaşında? Survivor Burak nereli?

Burak Yurdugör kimdir, kaç yaşında? Survivor Burak nereli?

Burak Yurdugör Survivor gönüllüler takımı yarışmacıları içerisinde iddialı açıklamalarıyla gündem yarattı. Peki, 2020 sezonu yarışmacıları arasında bulunan Survivor Burak Yurdugör kimdir, kaç yaşında ve nereli?

Burak Yurdugör gönüllüler takımı tanıtımında “Survivor’ı kazanmak için pek bir şey yapmama gerek yok, ben bana yeterim” açıklamasıyla gündem yarattı. Sporcu fiziği ve yakışıklığı ile programın takipçilerinin dikkatini çeken Yurdugör’ün nasıl bir performans sergileyeceği ise önümüzdeki günlerde ortaya çıkacak.


BURAK YURDUGÖR KİMDİR?


21 yaşında İstanbul doğumludur. Babası İsviçre Zurich doğumlu fakat kökeni İstanbul ve Yemen'e dayanıyor. Bir kız kardeşi var. Babannesi ve ailesi ile beraber yaşıyor. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sivil Hava Ulaştırma Uçuş Harekat bölümünden mezun. Şuan da Anadolu Üniversitesi Havacılık Yönetimi bölümü okuyor. Spora ilk okulda başladı. Yüzme branşı ile belli bir süre basketbolu beraber oynadı ve üniversitede de kısa süreliğine amerikan futbolu oynadı. Aktif olarak şuan da crossfit ve fitness ile uğraşıyor.


SURVİVOR 2020 KADROSU İÇİN TIKLAYINIZ…


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS