magazin haberleri

Burçin Terzioğlu-Umut Duygu çiftinden şaşırtan tesadüf!

Burçin Terzioğlı-Umut Duygu çiftinin sosyal medya paylaşımları şaşırtıcı bir tesadüfü ortaya çıkardı. Babasıyla aynı gün doğan Terzioğlu, birlikte pasta üfledikleri o anları "İyi ki doğdun babam" notuyla paylaştı. Terzioğlu'nun sevgilisi Umut Duygu ile de aynı gün doğduğu ortaya çıktı. Umut Duygu ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla babasının da doğum günü olduğunu dile getirdiOyuncu Burçin Terzioğlu, 40 yaşına bastı. Terzioğlu, yeni yaşını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı.Filipinler tatilinden bir kareyi yayınlayan Burçin Terzioğlu, paylaşımına "Hoş geldin yeni yaşım" notunu düştü.

Ünlü çiftin paylaşımları şaşırtıcı bir tesadüfü de ortaya çıkardı.Babasıyla aynı gün doğan Terzioğlu, birlikte pasta üfledikleri o anları "İyi ki doğdun babam" notuyla paylaştı.

Terzioğlu'nun sevgilisi Umut Duygu ile de aynı gün doğduğu ortaya çıktı. 

Umut Duygu ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla babasının da doğum günü olduğunu dile getirdi.

Durumu fark eden takipçileri Terzioğlu ve Duygu'nun paylaşımlarına "Bu bir tesadüf mü?" şeklinde yorumlar yaptı.

Oyuncu İlker Kaleli ile 3,5 yıllık ilişkisini 2018 yılında noktalayan oyuncu Burçin Terzioğlu, 2 yıllık aşk orucunu geçtiğimiz günlerde bozmuştu. Terzioğlu, spor eğitmeni Umut Duygu ile yeni bir aşka yelken açmıştı. 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS