magazin haberleri

Burhan Akdağ kimdir? Müge Anlı ve Burhan Akdağ ne zaman boşandı?

Burhan Akdağ kimdir? Müge Anlı ve Burhan Akdağ ne zaman boşandı?

Müge Anlı’nın eski eşi Burhan Akdağ son günlerde özellikle magazin gündeminde en çok konuşulan isimler arasında yer alıyor. Peki, Burhan Akdağ kimdir? Ünlü sunucu Müge Anlı ile ne zaman evlendi ve evlilikleri ne zaman sona erdi? İşte, Burhan Akdağ ile ilgili merak edilen detaylar…

Burhan Akdağ ismi son günlerde magazin gündeminin ilk sıralarında yer alıyor. Sosyal medya kullanıcıları ve magazin gündemini takip edenlerin Müge Anlı’nın eski eşi olarak bildiği Burhan Akadağ ile ilgili detayları sizler için haberimizde derledik. Peki, Burhan Akadağ kimdir? Müge Anlı Burhan Akadağ çifti ne zaman boşandı? İşte, Burhan Akdağ ile ilgili tüm merak edilenler…

BURHAN AKDAĞ KİMDİR?

Ünlü sunucu Müge Anlı ile 1993 yılında evlenip 2008 yılında boşanan Burhan Akdağ, 30 Ocak 1961 tarihinde dünyaya geldi.

Müge Anlı ile evliliğinden Lidya isminde bir kızı olan Burhan Akdağ, kendi ifadeleriyle özgeçmişini şu şekilde anlatıyor:

Ben ilkokulda, ortaokulda, lisede iken arkadaşlarım bana, “Sen ileri de çok iyi bir gazeteci olacaksın” derlerdi. 83 senesinde başladığım gazeteciliği tam 33 yıldır soluksuz devam ettiriyorum. 50 yıldır yani yarım asırdır da fotoğraf çekiyorum. Güneş Gazetesi ile başladım. Haftalık Şey Gazetesi oradan da Tan Gazetesi’ne geçtim. Tan'ın Tan olduğu milyonlar sattığı dönemlerde çalıştım. Sabah Gazetesi kuruldu Sabah'a geçtim. Günaydın Gazetesi’ne geldim. Foto Spor'da çalıştım. İlk Alem Dergisini çıkarttım. Alem'de iken televizyon ile tanıştık ilk magazin programı Alemi yaptık. Oradan Kanal 6'ya transfer olduk. Top Secret Dergi ve programını yaptık. O da büyük ilgi gördü. Sonra Manşet dergisini yaptım. İbrahim Tatlıses'in Randevu Dergisini yaptım. Bunlar hep bilinenler. Onun haricinde görsel ve yazılı basında çok fazla imzam oldu. Kanal 6, Star TV, Show TV, Kanal D, ATV gibi o kadar çok kanalda çalıştım ki, çalışmadığım kanal kalmadı diyebilirim.

3 evlilik yaptım ama 2 eşim var. Müge Anlı’yla 2 kez evlendim. Bir gün tartışmıştık boşanmak istediğini söylemişti. Ben de ‘boşanmazsan…’ diye söylendim. Ertesi gün boşandık. Sonra evlendiğimiz tarihte yine evlendik.

3 çocuğum var. İlk eşimden bir oğlum bir kızım var. Oğlum Metehan Amerika'da inşaat mühendisi. Kızım Aslıhan burada müzik öğretmeni. Müge Anlı'dan olan kızım Lidya da şu an okuyor. Aynı zamanda bir dedeyim. Oğlum Metehan'ın 2 kızı, Azra ve Arya var. Onlar da Amerika'da yaşıyorlar.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS