hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Çağrı Çıtanak kimdir? Başak Gümülcinelioğlu'nun eşi, annesini kaybetti!

  Çağrı Çıtanak kimdir Başak Gümülcinelioğlunun eşi, annesini kaybetti
  expand

  Son dakika bilgisine göre; Çağrı Çıtanak'ın enkaz altında kalan annesinden acı haber geldi. Oyuncu Başak Gümülcinelioğlu'nun ekim ayında evlendiği oyuncu Çağrı Çıtanak, Hatay'da enkaz altında kalan annesinden iyi bir haber alabilmek için sabırla bir umut bekliyordu. Ancak Gümülcinelioğlu, depremin 9'uncu gününde üzücü haberi duyurdu. Çağrı Çıtanak'ın annesi Nevber Yurdal Çıtanak hayatını kaybetti.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kahramanmaraş'ta meydana gelen ve 10 ilde ağır yıkıma neden olan depremlerden sonra arama kurtarma çalışmaları devam ediyor. Etkilenen illerden birisi de Hatay oldu. Meslektaşı Başak Gümülcinelioğlu ile evli olan Çağrı Çıtanak'ın Hatay'da yaşayan annesi Nevber Yurdal Çıtanak da depremde enkaz altında kaldı.

   Çağrı Çıtanak kimdir?

  1990 yılında Antakya’da dünyaya gelen Çağrı Çıtanak küçük yaşlarda temel tiyatro eğitimine başladı ve 4 yıl boyunca eğitimini sürdürdü. Daha sonra üniversite eğitimi için İstanbul’a taşındı ve oyunculuk kariyerine burada başladı. İlk olarak ‘Babam Sınıfta Kaldı’ dizisinin başrolleri arasında yer aldı, daha sonra "Tatlı İntikam", "Ateş Böceği" ve "Vatanım Sensin" projelerindeki performansıyla adından çokça bahsettirdi. Çağrı Çıtanak romentik komedi türündeki "Sen Çal Kapımı" dizisinde Ferit karakterine hayat verdi. Uzun süredir birlikte olduğu meslektaşı Başak Gümülcinelioğlu ile 2022 ekim ayında nikah masasına oturdu. 

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow