Son Dakika

'Camdaki Kız' zirvedeki yerini korudu

A A

22.10.2021 - 12:27

Kanal D’nin; yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, her bölümü ile çok izlenen dizisi 'Camdaki Kız', 21 Ekim Perşembe akşamı ekrana gelen 16'ncı bölümü ile yine zirvede yer aldı.

'Camdaki Kız' zirvedeki yerini korudu

Kantar Medya’nın verilerine göre; Camdaki Kız'ın yeni bölümü, Total kategorisinde 7,91 reyting ve yüzde 21,31 izlenme payı ile, AB kategorisinde 10,25 reyting ve yüzde 28,64 izlenme payı ile, ABC1 kategorisinde ise 9,66 reyting ve yüzde 24,37 izlenme payı ile günün en çok izlenen dizisi oldu.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı Camdaki Kız’ın 16'ncı bölümü, seyircinin heyecanını dorukta tutan anlarıyla perşembe akşamına damgasını vurdu.

Feride, Alp’in Nalan’la konuşup, Cana-Sedat ilişkisini Nalan’a anlatmasını engelledi. Selen’in hamilelik yalanı daha da büyürken; Hayri, Nalan’ın hamile olmadığını anlayınca çok sevindi. Rafet ve Gülcihan’ın 40'ıncı evlilik yıldönümlerinin kutlandığı partide yayınlanan görüntüler herkesi şaşırttı.

Camdaki Kız'ın oyuncu kadrosunda; Cihangir Ceyhan, Devrim Yakut, Enis Arıkan, Engin Şenkan, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şeri-foğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Er-geç, Şerif Erol, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek gibi başarılı isimler rol alıyor. Senar-yosunu Seda Altaylı Turgutlu ve Yeşim Aslan'ın kaleme aldığı dizinin yönetmenliğini ise Nadim Güç üstleniyor.

Nalan karakterini Burcu Biricik’in canlandırdığı Camdaki Kız dizisi, yeni bölümleriyle her perşembe akşamı Kanal D’de.