magazin haberleri

Can Yaman Atina'da

Can Yaman bir ay önce gittiği İtalya seyahatinde hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşmıştı. Askere gideceği ocak ayına kadar ‘Dolunay’ ve ‘Erkenci Kuş’ dizisinin gösterildiği ülkelere seyahat edecek olan Can Yaman bu kez Yunanistan’ın başkenti Atina’ya gitti.Havalimanında 100’e yakın hayranı tarafından karşılandı. İmza ve selfie isteyenler nedeniyle aracına 40 dakikada zor ulaşabildi.
 Kaldığı otelin önünde kuyruklar oluşan Can Yaman için 250 kişilik bir parti verilecek. Oyuncu, dizisinin gösterildiği Skai TV’deki bir talkşova da katılacak.
Can Yaman’ın önümüzdeki 3 ay boyunca Avrupa, Güney Amerika ve Kuzey Amerika’daki bazı kentleri gezecek olmasının sebebi ise şu; oyuncu, dizilerinin gösterildiği ülkelerin TV programlarına katılarak reytingin artmasını sağlayacak.
Ayrıca her iki yapımın daha çok ülkeye satılması için çalışacak. Kendisine bu gezilerde ‘Erkenci Kuş’taki partneri Demet Özdemir eşlik etmiyor.
Bu arada Can Yaman turlardan para almıyor. Oysaki Burak Özçivit bu tip seyahatlerden 1 milyon TL, Özcan Deniz konser de verdiği için 5 milyon TL, Engin Altan Düzyatan 2 milyon TL kazanmıştı.
Sosyal medyada, Can Yaman için “Yunan heykeli Atina’da” şeklinde yorumlar yapıldı.
 Can Yaman'ın İtalya'da verdiği bu poz günlerce konuşulmuştu.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS