magazin haberleri

Can Yaman'ın 'libidosu düşük' sözlerine ünlü isimlerden tepki yağdı

Can Yaman, Hürriyet'ten Cengiz Semercioğlu'na verdiği röportajla gündem oldu. "Başrol çiftinin libidosunun yüksek olması lazım" diyen oyuncuya, ünlü isimlerden tepki yağdı.Rol arkadaşı Demet Özdemir'le aşk yaşadığını açıklarken, eski partneri Selen Soyder'e "Libidosu düşük" diye gönderme yapan Can Yaman'a, tepkiler çığ gibi büyüyor. İşte bu sözlere tepki gösteren ünlüler...
Berrak Tüzünataç
Berrak Tüzünataç, oyuncunun sözlerine "Bilge bir adamdan, bilge cümleler! Jönlerin libidosuz partnerleri sorun diyorsun he. Vay be. Beğendiğin, beğenmediğin partnerlerini de açıklar mısın?" diye tepki gösterdi.
Genco Erkal
Usta tiyatrocu Genco Erkal da Yaman'ın bu açıklamasına “Libidosu var mı yok mu yerine beyni var mı yok mu’yu tartışsak nasıl olur?” şeklinde yanıt verdi.
Selen Soyder
"Selen'in libidosu düşüktü, bu yüzden uyuşamadık" diyen oyuncuya, mahkemelik olduğu partneri de “Çok şükür ki libidosu düşük, Snop bir kadınım” sözleriyle yanıt verdi.
Nilgün Belgün
Nilgün Belgün de Twitter üzerinden tartışmaya dahil oldu. Usta oyuncu, Can Yaman'ı "Başrol oyuncusunun libidosu yüksek mi olmalı? Kırk yıllık oyuncuyum, bunu ilk defa duydum" diye eleştirdi.Bu konuya esprili bir şekilde yaklaşan Behzat Uygur ise Nilgün Belgün'ün gönderisine "Biz hep Süheyl ile oynuyoruz" diyerek imalı bir yorumda bulundu.
Seray Sever
Can Yaman'ın bu sözlerini Tv8 ekranlarında yayınlanan 'Gel Konuşalım' programının canlı yayınında eleştiren Seray Sever ise oyuncunun egosunun çok yüksek olduğunu, yaptığı her açıklamanın altında da kendisini çok beğendiğini söyledi.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS