magazin haberleri

Çocuk dizisi bitiyor mu, Çocuk neden final yapıyor?

Çocuk dizisi bitiyor mu, Çocuk neden final yapıyor?

“Çocuk dizisi neden bitiyor?” sorusunun yanıtı projenin takipçileri tarafından araştırılmaya devam ediyor. Sevilen dizinin yeni bölüm fragmanı içerisinde final ifadelerinin yer alması projenin sona ereceği iddialarını doğrulamıştı. Peki, Çocuk final bölümünde neler olacak ve dizi neden bitiyor?

Çocuk final fragmanı 28 Ocak 2020 Salı günü ekrana veda edecek olan projede yaşanacakları gösterdi. Bir süredir final iddiaları gündeme gelirken tanıtım videosunun yayınlanmasının ardından dizinin final yapacağı kesinleşmişti. İşte Çocuk dizisinin final fragmanı ve gelecek bölümde yaşanacaklar…


ÇOCUK FİNAL FRAGMANIÇOCUK DİZİSİ FİNAL ÖZETİ


Efe’nin velayetinin Akça’ya geçmesi hem Hasan’ın evinde hem de köşkte hayatı derinden etkiler. Bir tarafta Ali Kemal, Efesiz bir hayata alışmakta zorlanırken, diğer tarafta Efe kendi anne babasının yanında Ali Kemal için gözyaşı dökmektedir. Hasan meselenin çocuğu almaktan ibaret olmadığını böylece anlar ve bu ona çok ağır gelir. Neyse ki Ali Kemal bu zorlu süreçte Hasan’a destek olmaya niyetlidir. Kardeşlerin arasındaki buzlar hızla erirken Akça’ya göre sorun Ali Kemal’in hâlâ çevrelerinde fazla dolanmasıdır.


ÇOCUK DİZİSİ NEDEN BİTİYOR?


Projenin neden sona ereceğiyle ilgili resmi bir açıklama yapılmasa da elde edilen reyting sonuçlarının final kararında etkili olduğu tahmin ediliyor.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS