magazin haberleri

Çocuk ikinci bölüm öncesi nefesler tutuldu: İşte Çocuk 2. bölüm fragmanı

Çocuk ikinci bölüm öncesi nefesler tutuldu: İşte Çocuk 2. bölüm fragmanı

Çocuk ilk bölümüyle geçtiğimiz akşam ekrana gelmişti. İlk bölümde yaşananların ardından dizinin izleyicileri yeni bölümde nelerin yaşanacağını merak ediyor. Hemen belirtelim Çocuk 2. Bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. Yeni bölümde nelerin yaşanacağı merak edilirken ikinci bölümle ilgili önemli ipuçlarını taşıyan Çocuk ikinci bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda, Akça’nın Karasu Köşkü’ne girdiği görüldü. İşte, Çocuk 2. bölüm fragmanı…

Geçtiğimiz hafta il bölümüyle ekrana gelen Çocuk, bu hafta ikinci bölümüyle izleyicileriyle buluşacak. Geçtiğimiz bölümün ardından gözler bu akşam ekrana gelecek bölümde yaşanacaklara çevrilmişti. Çocuk ikinci bölümde yaşanacaklarla ilgili önemli ipuçlarını taşıyan Çocuk 2. Bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda ise Akça’nın Karasu Köşkü’ne gelmesi izleyicilerde ki merakı bir kat daha arttırdı.


Akça, o köşkten içeri adım attığı an bir daha çıkamayacağını bilmiyordur henüz. Efe’yi emanet ettiği yerde güvende olmadığını öğrenince işler değişir. Asiye için Akça, ailesinin dağılmasına sebep olacak en büyük tehlikedir. Ondan kurtulmak için her yolu denerken Şule’nin pervasızca yaptığı hatalar Akça’nın gidişini engeller.Ancak daha asıl tehlikenin ne olduğunu kimse bilmiyordur. Ali Kemal’in Ayça’yı koruması Hasan’ı delirtir. Sırlarıyla susmayı seçen kadınların arasında, erkeklerin de dahil olduğu bir savaş başlar. Sevdiği uğruna her şeyi yakıp yıkmaya hazır bir Hasan ve ailesini, Akça’yı korumaya çalışan bir Ali Kemal. Dönüşü olmayan bir hesaplaşmanın ilk adımları atılır.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS