magazin haberleri

Cüneyt Arkın: Sakın gözlerine bakma, ölürsün!

Yeşilçam'ın önemli isimlerinden biri olan Cüneyt Arkın, Türkan Şoray ile fotoğrafını Instagram sayfasında paylaştı. Arkın, fotoğrafın altına yazdıklarıyla hayranlarını adeta geçmişe götürdü.Usta oyuncu Cüneyt Arkın, sosyal medyayı aktif olarak kullanmayı sürdürüyor.

82 yaşındaki Arkın, Yeşilçam'ın 'Sultan' lakaplı yıldızı Türkan Şoray ile birlikte sette çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Cüneyt Arkın, fotoğrafın altına şu notu düştü:

"Türkan'la ilk filmimi çekerken 'Sakın gözlerine bakma ölürsün' dediler. Kim gencecik yaşta ölmek ister ki? Karşılıklı ilk sahnemizde bu lafı çıkaramıyorum aklımdan."

"Kulaklarına, alnına, çenesine falan bakıyordum hep repliklerimi söylerken. Türkan nezaketten susuyor ama ben bir türlü istenen oyunculuğu veremiyordum. Sonunda “Ölürsem öleyim” diye isyan ettim ve baktım gözlerine."

"Gözler göz değil gözistandı, memleket türküsüydü. Türkan o kadar alçakgönüllüdür ki, çocuk gibi darılır, çocuk gibi sevinir. Çok büyük aşk filmleri çektik birlikte. Genç kadınlar, delikanlılar özel hayatlarında bizim gibi sevip, bizim gibi aşık oluyorlardı.."

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS