Davut Kıranlı intihar mı etti, öldü mü? Müge Anlı'dan canlı yayında Davut Kıranlı açıklaması

A A

16.02.2021 - 10:34 Son Güncelleme:

Müge Anlı’ya başvurarak eşinin bulunmasını isteyen Davut Kıranlı eşinin kaçırıldığını belirtmişti. Bir süredir araştırmalar sürerken yeni gelişmelerin yaşanmasının ardından sosyal medyada “Davut Kıranlı intihar mı etti? sorusu sorulmaya başlandı. Peki, olayla ilgili son dakika gelişmeleri neler, Davut Kıranlı öldü mü?

Davut Kıranlı intihar mı etti, öldü mü? Müge Anlı'dan canlı yayında Davut Kıranlı açıklaması

Müge Anlı’nın programına başvuruda bulunarak eşinin bulunmasını isteyen Davut Kıranlı ile ilgili önemli bir iddia ortaya atıldı. Kıranlı’nın yaşanan gelişmeler sonrası intihar ettiği iddia edildi.

Davut Kıranlı, son olarak 12 Şubat günü Müge Anlı'nın programına katılarak gündeme gelmişti. Karısının işe aldığı şoförü tarafından kaçırıldığını ve eşini geri istediğini sık sık dile getiriyordu. Ancak programa katılan Sevgi Kıranlı ve şoför Muammer Cambaz birbirlerine aşık olduklarını ifade etmişlerdi.

DAVUT KIRANLI İNTİHAR MI ETTİ, ÖLDÜ MÜ? SON DAKİKA!

Karısını çok sevdiğini anlatan eş Davut Kıranlı; “Köyümüze gelen bir şoför vardı. 35 yaşındaki Muammer Cambaz adında bir adamdı. Karıma büyü yaptı, kaçırdı. Sevgi ile aramızdaki aşk çok büyüktü. Farklı koltuklarda bile oturmazdık. Muammer, evime geldi. Kül döktü, aşık etmek için büyü yaptı. Karımı kaçırdı” ifadelerini kullanarak eşini geri istediğini söyledi. Müge Anlı kısa süre sonra Sevgi Kıranlı ve Muammer Cambaz'ı bulduğunu açıkladı. Ancak Sevgi Kıranlı, kendi rızası ile Muammer ile kaçtığını ona çok aşık olduğunu söyledi.

Yaşanan gelişmeler sonrasında sosyal medyada Davut Kıranlı’nın araç önüne atlayarak intihar ettiği iddia edildi.

MÜGE ANLI CANLI YAYINDA AÇIKLADI

Hafta sonu çok üzüldüğünü belirten Müge Anlı, intihar haberini şu sözlerle yalanladı: Ordu’da şu an kızları ilgileniyor. Bizim yapmamız gereken manevi destek vermek. Saçma sapan şeyler yazmayın, tabi ki intihar etmek isteyen eder.