magazin haberleri

Defne Samyeli'nin ev sahibi ilk kez konuştu: Kendisine ulaşamıyorum!

Geçtiğimiz hafta Defne Samyeli'nin kirasını ödeyemediği iddiası magazin kulislerinde çok konuşulmuştu. Samyeli'yi mahkemeye veren ev sahibi Yusuf Aras ise konuyla ilgili ilk kez konuştu.İstanbul 17. İcra Mahkemesi’ne başvuran ev sahibi, ünlü şarkıcının son birkaç aydır kirasını ödemediğini iddia etti ve icra davası açtı.

Samyeli de konuyla ilgili, "Kiranın döviz mi, TL mi olması gerektiği ve evdeki çözülmeyen sorunlarla ilgili bir süredir aramızda ihtilaf belirdi. Mahkemeler bunun için var. Hukuki sürecin gösterdiği yolda sorun çözülecektir" açıklamasını yapmıştı.

Günaydın'ın haberine göre; Samyeli'nin ev sahibi Yusuf Aras, sessizliğini bozdu.

Aras, "Aramızda bir ihtilaf söz konusu değil. Kontrat açık. Kendisiyle aylık 12.500 lira üzerinden anlaşma yaptık. Ancak bir buçuk yıldır kiramı alamıyorum. Üstelik aylardır gönderdiğim notlara da geri dönmüyor" dedi.

Defne Samyeli, 2018 yılında Cem Yılmaz ile aşk yaşamaya başlamıştı. Bir buçuk yıl sonra yollarını ayıran ikiliden Yılmaz, oyuncu Serenay Sarıkaya ile yeni bir aşka yelken açtı.
Defne Samyeli, Yılmaz - Sarıkaya aşkının ardından, "Görmemişim, hiç ihtimal vermedim. Hiç konduramadım" şeklinde yorum yapmıştı.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS