magazin haberleri

Defne Samyeli'nin kardeşi Sühan Samyeli hakim karşısında!

Oyuncu ve şarkıcı Defne Samyeli'nin ev sahibi Yusuf Araz'a açtığı 50 bin liralık manevi tazminat davasında, kardeşi Sühan Samyeli tanık olarak dinlendi. Sühan Samyeli, ev sahibi suçlamalarda bulundu.İş insanı Yusuf Araz, Kemerburgaz’daki Pasifik Villaları’nda bulunan evinde 8 yıldır kiracı olarak kalan Defne Samyeli’nin son 1 yıldır kirasını ödemediğini öne sürmüş, Samyeli de 3 ay önce İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’ne başvurarak Araz hakkında 50 bin liralık manevi tazminat davası açmıştı

Defne Samyeli ise Yusuf Araz’ın kendisine şantaj yaptığını ve basında yaptığı açıklamanın doğru olmadığını öne sürmüştü.

Hürriyet'in haberine göre; önceki gün İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’nde görülen duruşmada Samyeli’nin kardeşi Sühan Samyeli tanık olarak dinlendi.

Ablasıyla Yusuf Araz arasında evdeki teknik sorunlar nedeniyle anlaşmazlık olduğunu belirten Sühan Samyeli,“Evin alt katındaki nem yüzünden ablam bizim yanımızda ev sahibini aradı. Yusuf Araz yüksek ses tonuyla, ‘Beğenmiyorsanız çekip gidin. Siz ne aşağılık insanlarsınız. Sizi basına mı vereyim, sizi rezil mi edeyim’ dedi" diye konuştu.

Samyeli sözlerini, "Ablam ‘Siz beni tehdit mi ediyorsunuz?’ deyince, Yusuf Bey ‘Ediyorsam ediyorumdur’ diye konuştu. Ablamla ev sahibi arasında kira bedeliyle ilgili de birtakım anlaşmazlıklar vardı. Kira dolardı, sonra Türk lirasına döndü" diyerek bitirdi.

Mahkeme, Defne Samyeli’nin diğer tanığının dinlenmesi için duruşmayı erteledi.

Samyeli, daha önce konuyla ilgili konuşmuş ve Böyle tehditlere pabuç bırakacak biri değilim. Her şeyim ortada zaten” diyerek; Kemerburgaz’daki evinden taşınmayı düşündüğünü açıklamıştı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS