magazin haberleri

Demet Akalın’ın boynu tartışma konusu oldu

Sosyal medya paylaşımları ile sık sık gündeme gelen Demet Akalın yine şaşırttı. Akalın, Instagram hesabından kendisine yöneltilen 'Boynuna ne oldu?' sorusuna yanıt verdi. Gençlik aşısı yaptırdığını ancak alerjik bir bünyeye sahip olduğunu belirten Demet Akalın, 'Bilmediğiniz şeyleri yaptırmayın!" diyerek de mesaj verdi.Şarkıcı Demet Akalın, takipçilerinin gözünden kaçmayan bir detaya açıklık getirdi. 

Akalın, yaptırdığı estetik müdahaleden sonra boynunun halini paylaşarak uyarılarda bulundu.

“Bilmediğiniz şeyleri yaptırmayın!” diyen Demet Akalın, “Tanımadığınız güvenmediğiniz hekim bile olsa yaptırmayın! Israr edenlerden lütfen uzak durun!” açıklamasında bulundu.

Demet Akalın, geçtiğimiz aylarda da, "Estetiksiz fena değilim inanmayan Hira'ya baksın" notuyla takipçilerini yıllar öncesine götürmüştü.

48 yaşındaki Akalın'ın estetiksiz hali Ebru Gündeş'e benzetilmişti.

Demet Akalın, Türkiye'yi yasa boğan İzmir depremi sonrasında sosyal medyada kendi fotoğrafını yayınlayan meslektaşı Aleyna Tilki'ye tepki gösterdi.

Akalın, Tilki'nin gönderisine "Resimden çok şu Akut'u paylaşsan inan faydası olur" şeklinde yorum yapmıştı. Akalın’ın yaptığı yorumu haklı bulanların yanı sıra tepki gösterenler takipçiler de oldu.

Aleyna Tilki ise önce Akalın’a yanıt vermedi daha sonra sosyal medya hesabından AKUT yerine Kızılay’a yardım ettiğini gösteren mesajların ekran görüntülerini paylaştı. Genç şarkıcı, Instagram’ın hikâye bölümünde paylaştığı fotoğraflara “Deprem yaz, 2868’e gönder” notunu yazdı.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS