Demirören Medya ‘Evde’ Buluşturuyor! #EvdeKalMüzikleKal Projesinin Konuğu Nükhet Duru

A A

24.03.2020 - 16:28 Son Güncelleme:

Demirören Medya tüm basın ve sosyal medya kanallarını seferber ederek ‘evde kal’ çağrısı yapmaya devam ediyor. ‘#EvdeKalMüzikleKal’ projesinde bu kez Nükhet Duru evinden yapacağı canlı yayınla sosyal medya hesabından hayranlarıyla buluştu.

Demirören Medya ‘Evde’ Buluşturuyor! #EvdeKalMüzikleKal Projesinin Konuğu Nükhet Duru

Türkiye’nin Koronavirüs (Covid-19) salgınını önleme mücadelesine katkıda bulunmak amacıyla Demirören Medya’nın başlattığı projeye sanat dünyasından destek büyüyor. Evde olmanın önemini milyonlarla paylaşmak amacıyla başlayan ‘#EvdeKalMüzikleKal’ projesinin konuğu; müzik hayatının en özel parçalarını, sevdiği ve seçtiği ünlü müzisyenlerle birlikte seslendirip, yeniden yorumladığı “Hikayesi Var” albümünü kısa bir süre önce çıkaran Nükhet Duru oldu.

Nükhet Duru 25 Mart Çarşamba akşamı saat 21.45’te sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayınla hem birkaç şarkısını seslendirdi hem de hayranlarıyla sohbet etti. Ünlü sanatçı, ev ortamında gerçekleşen bu canlı yayını Instagram hesabı üzerinden (@durunukhet) sevenleriyle paylaştı.

Bir sonraki konserin kimin olacağı ise Nükhet Duru’nun verdiği mini konser sonrası belli olacak. Ünlü müzisyen bir sonraki konser için sanatçı arkadaşlarını da desteğe davet edecek.

 ‘#EvdeKal#MüzikleKal’ projesine Demirören Medya’nın tüm dijital platformları ve sosyal medya kanallarından destek verilecek.