hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Derya Bedavacı ile Boğaz'ın kıyısında efkar dolu gece!

  Derya Bedavacı ile Boğazın kıyısında efkar dolu gece
  expand

  Derya Bedavacı, Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda ve Poll Production by Polat Yağcı organizasyonuyla gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri'nde, Boğaz'ın muhteşem atmosferinde unutulmayacak bir geceye imza attı. Müzik ziyafetini soluksuz dinleyen binlerce kişi, Derya Bedavacı’nın eşsiz yorumuna doyamadı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Derya Bedavacı, sahne öncesi basın mensuplarıyla bir araya geldi ve İstanbul’un eşsiz manzarasında vereceği Kuruçeşme Açıkhava konseri hakkında, “Çok heyecanlıyım. Büyük bir ekiple çok güzel hazırlandık. Benim konserimde mendil olmazsa olmaz. Tek isteğim sevenlerimi eğlendirmek, mutlu etmek. Her şey onlar için" dedi.

  Sonbaharda yeni çalışmalarının olacağının müjdesini veren Bedavacı, kendisi hakkında yapılan 'arabeskin kraliçesi' yorumuna, “Bu konuda benim yorum yapmam çok doğru olmaz. Dinleyicinin verdiği ödül neyse ben onu kabul ediyorum. Ne istiyorlarsa o" ifadelerini kullandı.

   

  Bedavacı, ilk kez Kuruçeşme Açıkhava konserinde seyircisiyle buluştu. Müzikseverleri dillerden düşmeyen 'Deme' parçasıyla selamlayan ünlü sanatçı, "Biraz romantik, biraz efkârlı, biraz da eğleneceğimiz bir gece olacak. 'Ben gerçek bir damarcıyım' diyenler burada mı? Damar yolunu bu gece açacağız" sözleriyle alkış yağmuruna tutuldu.

  Sesiyle kulaklara hitap ettiği kadar şıklığıyla da gözlere hitap eden sanatçı, Cihan Nacar imzalı iki farklı sahne kostümüyle hayranlarını büyüledi. Arabesk müziğin derin duygularını ve özgün tarzını en yüksek enerjiyle hayranlarına yansıtan Bedavacı, gönüllerde iz bıraktı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Hit şarkılarının yanı sıra İbrahim Tatlıses, Müslüm Gürses, Bergen, Yıldız Tilbe gibi ustaların şarkılarını da yer veren sanatçı, tam anlamıyla arabeski Boğaz'a taşıdı. 2.5 saat sahnede kalan Derya Bedavacı, İstanbul’un eşsiz manzarasında doyumsuz müzik şölenini geride bıraktı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow