Diletta Leotta kimdir? Can Yaman’la anılan Diletta Leotta Ryan Friedkin ile görüntülendi

Diletta Leotta kimdir? Can Yaman’la anılan Diletta Leotta Ryan Friedkin ile görüntülendi

Diletta Leotta kimdir? Can Yaman’la anılan Diletta Leotta Ryan Friedkin ile görüntülendi

Ünlü oyuncu Can Yaman ile bir dönem birlikte olan Diletta Leotta’nın Ryan Friedkin ile samimi görüntüleri magazin gündemine bomba gibi düştü. Sosyal medyada da sıklıkla paylaşılan görüntü sonrasında iki isim de sessizliğini koruyor. Peki, Diletta Leotta kimdir?

Diletta Leotta’nın Ryan Friedkin ile samimi görüntülerinin ortaya çıkmasının ardından gözler Can Yaman’a çevrildi. Instagram hesabında birlikte çekildikleri fotoğrafları duran Yaman’ın konuya ilişkin neler söyleyeceği merak konusu oldu. Peki, ünlü spiker Leotta kimdir?

DİLETTA LEOTTA KİMDİR? CAN YAMAN İLE ANILAN LEOTTA KAÇ YAŞINDA?

Diletta, 1991'de İtalya'nın Sicilya Özerk Bölgesi'nde yer alan Katanya isimli küçük bir şehrinde doğdu. 18 yaşında ise kariyerine başlamak için Roma'ya taşındı. Çünkü her zaman kameralar önünde olmak istiyordu. 

Diletta annesi ve babasının birlikte tek çocuğu. Annesinin önceki evliliklerinden bir abisi, bir kız kardeşi var. Babasının önceki evliliklerinden ise iki kız kardeşi var. Ailesiyle çok yakın ilişkilerinin olduğu bilinen Diletta, bir plastik cerrah olan abisi Mirko ile arkadaş gibi. 

Diletto 2009 yılında Miss Italy seçmelerine katılmıştı. Şu an ülkenin en seksi kadınlarından olsa da, Miss Italy'nin ilk seçmelerini bile geçememişti. 

Dilette Leotta kariyerine Sky Sport'ta 2. Lig maçlarını anlatarak başladı. İtalya'nın özel spor yayınlarını yapan ve abonelikle sistemiyle çalışan Dazn kanalına geçmesiyle 1.Lig maçlarıyla ilgili yayınlarına başladı. Sadece, televizyonda değil daha sonra yayınlarını radyoda da sürdürdü. Bu yayınlar popülaritesini daha da artırdı, hakkındaki dedikodular arttı. 2017'de bir televizyon programında özel hayatının gizliliği hakkında konuştu ancak bu sefer de eleştirilen 'açık bulunan' kıyafeti oldu. İtalyan hakkı bu sefer de şöyle dedi "Bu kadar açık bir elbiseyle gizlilik hakkında konuşamazsın!". Diletta magazinin gözde figürlerinden biri oldu. 

İtalya'nın ünlü boksörü Daniele Scardina ile yakınlaştı. 2020'de ise ilişkilerini ilan ettiler. Mart ayından itibaren çift, karantinayı da birlikte geçirdi. Ancak daha sonra çift, olaylı bir şekilde ayrıldı.