magazin haberleri

Diriliş Ertuğrul 141. bölüm fragmanı: Süleyman’ın ölümünün ardından neler olacak?

Diriliş Ertuğrul 141. bölüm fragmanı: Süleyman’ın ölümünün ardından neler olacak?

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı 27 Mart’taki 141. bölümde yaşanacakları gösterdi. Süleyman’ın ölümünün hemen sonrasında nefesleri kesen gelişmeler meydana gelecek. Peki, Diriliş Ertuğrul 140. bölümde Beybolat’ın sonu ne olacak?

Diriliş Ertuğrul fragman videosu bu hafta Ertuğrul Gazi ve alplerinin yaşayacaklarını gösterdi. Beybolat’ın son haftalarda yaptıkları nedeniyle beklenmedik gelişmeler herkesi şaşırtmıştı. İşte yeni haftada Diriliş Ertuğrul dizisinde meydana gelecek olayların yer aldığı tanıtım videosu…


DİRİLİŞ ERTUĞRUL FRAGMAN VİDEOSUDİRİLİŞ ERTUĞRUŞ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?


Ertuğrul Bey Alıncak’la yaptığı pazarlık sonucu ağabeyi Gündoğdu’nun affedilmesini istemiş ve başarılıda olmuştu. Af mektubunu babası Gündoğdu’ya ulaştırmak üzere yola çıkan Süleyman’ın yolunu kesen Beybolat onu yakalamış ve işkence ederek öldürmüştü. Devriye alpları Süleyman’ın atını ve atın heybesindeki mektubu bulmuş ve Süleyman’ın kaçırıldığını anlamıştı. Bunun üzerine Ertuğrul ve alpları Süleyman’ı bulmak üzere yola çıkmıştı.


Süleyman’ı bulduklarında Beybolat tarafından şehit edilmiş fakat ölmeden önce onu kimin öldürdüğünü mağaraya yazmıştı, Albastı! Yeğeni Süleyman’ın mezarının başında intikam yemini eden Ertuğrul Bey bundan sonra ne yapacak? Yeğeni Süleyman’ın intikamını alabilecek mi? Kendini gizleyen hain Beybolat’ın Albastı olduğunu ortaya çıkarabilecek mi?


Ertuğrul Bey, türlü oyunlarla elinden alınan obasını ve ardından Söğüt’ü,  pusatıyla geri almış Beybolat ise bu durum karşısında öfkeden deliye dönmüştü. Buna karşılık Bamsı ve ailesinin içine nifak sokarak Kayı obasını karıştırmak için yeni bir hamle başlatmıştı. Peki, Beybolat ve Sırma bu hain planlarında başarılı olacak mı? Mergen’i ele geçiren Alıncak, onu konuşturup Ertuğrul’un adamı olduğunu öğrenebilecek mi? Bütün yaşananlar karşısında Dragos’un yeni stratejisi ne olacak?

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS