Diriliş Ertuğrul 147. bölüm fragmanı: Alplar Ertuğrul Bey’i bulabilecek mi?

Diriliş Ertuğrul 147. bölüm fragmanı: Alplar Ertuğrul Bey’i bulabilecek mi?

Diriliş Ertuğrul 147. bölüm fragmanı: Alplar Ertuğrul Bey’i bulabilecek mi?

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı mağarada mahsur kalan Ertuğrul Gazi’nin zor durumdan kurtulmaya çalışacağını gösterdi. Öte yandan Beybolat ve Arıkbuka’nın izini bulmaya çalışan kişiler büyük çaba sarf edecek. Peki, Diriliş Ertuğrul 147. bölümde Albastı olaylara karşı nasıl bir hamle yapacak?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Diriliş Ertuğrul fragman videosu Albastı oluşunun ortaya çıkmasıyla birlikte Beybolat’ın riskli adımlar atacağını gösterdi. Mağarada zor durumda kalan Ertuğrul Bey’e yardıma yetişmeye çalışan alpları onun için mücadele edecek. İşte Diriliş Ertuğrul dizisi yeni bölüm tanıtım videosu ve 8 Mayıs 2019 günü ekranda olacak bölümde yaşanacaklar…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL FRAGMAN VİDEOSU

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 147. BÖLÜM ÖZETİ

Kurduğu tuzakla Albastı olduğu ortaya çıkan Beybolat’ı köşeye sıkıştıran Ertuğrul Bey ve İlbilge, Beybolat’ı yakalayacakken Beybolat nehire atlayarak kaçmayı başarır. Bunun üzerine Ertuğrul Bey, Alpları Nehire gönderip Albastı’nın cesedini bulmalarını ister. Ancak Nehir’e Kayı Alplarından önce gelen Arıkbuka Kayı Alplarnı şehit eder ve Albastı’yı kurtarır. Onu mağarasına götürerek tedavi eder.

Diğer taraftan Ertuğrul Bey tarafından Alplık kılıcı tekrar verilen Bamsı Albastı’yı bulmak için aramalara katılır ve Arıkbuka tarafından şehit edilen Kayı Alplarını görür. Ve Ertuğrul Beyin tehlikeye düşme ihtimali üzerine Gündoğdu Bey ile birlikte gizli yere doğru yola çıkarlar. Berk Han’ın adamıyla görüşmekte olan Ertuğrul Bey’e baskın yapan Arıkbuka Ertuğrul Bey’i yakalar. Mergen ve Dumrul’u şehit eder ve Turgut’u ağır yaralar.

Gündoğdu ve Alplar, Ertuğrul Bey’i bulabilecek mi? Beybolat ve Arıkbuka’nın izini bulup ondan intikam alabilecek mi? Ertuğrul Bey, tutsak olduğu mağaradan kurtulabilecek mi? Diğer taraftan vuruşmada çok ağır yara alan Turgut yaşayacak mı?