19 Nisan 2021 reyting sonuçları: Kağıt Ev, Yasak Elma, Çukur, Maraşlı dizi reyting sıralaması.. Dünün reyting sonuçları!

A A

20.04.2021 - 10:22 Son Güncelleme:

Reyting sonuçları 19 Nisan Pazartesi akşamı ekranda olan Kağıt Ev, Yasak Elma, Çukur, Maraşlı dizi reyting sıralamalarını gösterdi. Ekrana gelen dizilerin reyting rekabetine haber bültenleri ve yarışma programları da katıldı. Peki, AB ve total reyting sonuçları nasıl şekillendi, reytinglerde kim birinci oldu?

19 Nisan 2021 reyting sonuçları: Kağıt Ev, Yasak Elma, Çukur, Maraşlı dizi reyting sıralaması.. Dünün reyting sonuçları!

Pazartesi gecesinde TV’de Kağıt Ev, Yasak Elma, Çukur, Maraşlı dizileri yayınlandı. Günlük olarak yayınlanan ve Total, AB ve 20+ABC1 olarak ölçülen reyting sonuçlarına göre sıralama açıklanıyor. Peki, dün gece ekrana gelenler arasında hangi dizi birinci oldu, total ve AB reyting sıralaması nasıl sonuçlandı? İşte günün reyting sonuçları..

19 Nisan 2021 Pazartesi günü yayınlanan dizi ve haberlerin reyting sonuçları belli oldu. Total izleyici grubunda birinciliği Çukur, ikinciliği Esra Erol'da, üçüncülüğü Yasak Elma aldı. AB Grubunda ise birinci sırada Çukur, ikinci sırada Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber, üçüncü sırada Yasak Elma yer aldı.

TOTAL İLK 10 PROGRAM

1       CUKUR        SHOW TV

2       ESRA EROL'DA      ATV

3       YASAK ELMA         FOX

4       SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER   FOX

5       HAVA DURUMU    ATV

6       MARASLI     ATV

7       CUKUR (OZET)      SHOW TV

8       SURVIVOR   TV8

9       MUGE ANLI ILE TATLI SERT      ATV

10     MARASLI (OZET)   ATV

AB İLK 10 PROGRAM

1       CUKUR        SHOW TV

2       SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER   FOX

3       YASAK ELMA         FOX

4       MARASLI     ATV

5       CUKUR (OZET)      SHOW TV

6       ESRA EROL'DA      ATV

7       SURVIVOR   TV8

8       UYANIS BUYUK SELCUKLU (TKR)        TRT 1

9       KAGIT EV     STAR TV

10     MUGE ANLI ILE TATLI SERT      ATV