Arka Sokaklar 401. yeni bölüm fragmanında yeni şok gelişme! - izle

A A

12.05.2016 - 10:01 Son Güncelleme:

Arka Sokaklar yeni bölüm için heyecan dorukta.Kanal D ekranlarında yayınlanan fenomen dizi Arka Sokaklar son bölümde izleyenleri ekrana kilitlemişti. Cuma akşamları ekrana gelen reyting rekorları kıran dizi Arka Sokaklar 401. yeni bölümde şok bir gelişme yaşanır! Kanal D ekranlarının beğenilerek takip edilen fenomen dizisi Arka Sokaklar 401. yeni bölümü için nefesler tutuldu. Son bölümde Hüsnü Çoban'ın uyanmasıyla ekip rahat bir nefes alır fakat bunlar sona ererken bu akşam yayınlanacak yeni bölümde Mesut krizi patlak verir! Mesut cezaevine girer. Mesut, düştüğü bu tuzaktan kurtulabilecek mi? Ekip, Mesut’u cezaevinden kurtarmanın peşine düşüyor! Nefes kesen sahnelerin yaşandığı Arka Sokaklar 401. yeni bölüm için merak edilen tüm detayları haberimizde...

Arka Sokaklar 401. yeni bölüm fragmanında yeni şok gelişme! - izle

Kanal D’nin başrollerinde; Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Alp Korkmaz ve Oya Okar’ın oynadıkları sevilen dizisi "Arka Sokaklar" izleyicileri ekrana kilitlemeye devam ediyor. Yılların eskitemediği dizi Arka Sokakların yapımcılığını Türker İnanoğlu üstleniyor. Arka Sokaklar bu akşam saat 20:00'de Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşuyor..

Arka Sokaklar yeni bölüm için heyecan dorukta. Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar son bölümde izleyenleri ekrana kilitlemişti. Cuma akşamları ekrana gelen reyting rekorları kıran dizi Arka Sokaklar 401. yeni bölümde şok bir gelişme yaşanır! Heyecan dolu dakikaların yaşandığı Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümünde Hüsnü uyanıyor. Mesut, düştüğü tuzaktan kurtulabilecek mi? Arka Sokaklar 401. yeni bölüm fragmanı ve dahası haberimizde... 

Hüsnü'nün kötüleşen sağlık durumu ve Mesut'un üzerine atılı suç, ekibi eskisinden de zor bir noktaya sürükler. Ancak dizinin son dakikasında Hüsnü uyanır.

ARKA SOKAKLAR 401. YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Mesut cezaevi koridorunda yanında gardiyanlarla beraber yürümekte, Hüsnü’nün uyandığı haberi kulaklarında çınlamaktadır. Hüsnü hayati tehlikeyi atlatmış artık normal odaya alınmıştır. Fakat omurların arasında kalan kurşun yüzünden sağ elini tam olarak kullanamamaktadır. Bunun normale dönmesi için Hüsnü’nün toparlandıktan sonra bir ameliyat daha geçirmesi gerekmektedir. Omurda kurşunun  olduğunu ve belki bir daha elinin toparlanamayabileceğini Hüsnü gayet iyi bilmektedir. Bu durumda onun canını fazlasıyla sıkar. Hüsnü yeni ameliyatına kadar olan süreyi evinde geçirmeye karar verir. Mesut cezaevi müdürü Azmi ile tanışır. Azmi, Mesut’a içeriyi zindan etmeyi kafasına koymuştur. İlk gece prosedürü tecrite alınacağı bilgisini verir. Mesut bu duruma çok şaşırsa da üzerinde durmaz.

Öncesinde memurlar koğuşuna alınan Mesut, Azmi’nin talimatı ile Azılı suçluların olduğu koğuşa geçer. Burada da bir polise iyi gözle bakılmamaktadır. Rıza ekibiyle toplantı halinde Mesut’u kurtarmanın yolunu aramaktadır. Azmi Boyatlı hakkında daha da fazla bilgiye ulaşılır. Ayrıca Kuzeydeki bölgesel yönetimde savunma bakanlığı müsteşarı olduğu bilgisine de ulaşılır. Ekip, Maruf’u yakalamanın, Mesut’u kurtarmanın ve Azmi Boyatlı’yı bitirmenin peşine düşer. 

Yayın Tarihi : 13 Mayıs Cuma /2016

Yayın Saati  : 20.00   

Ekip, Mesut’u Cezaevinden Kurtarmanın Peşine Düşüyor..

ARKA SOKAKLAR 401. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

ARKA SOKAKLAR 400. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Mesut, Hakan ve Ali Maruf’un sinyalinin geldiği ormanlık alana doğru yoldadır. Ancak Maruf'un işini bitirmek isteyen biri daha vardır: Kadir, peşine çok sayıda adam takmış buluşma yerine doğru yola çıkmıştır. Sinyal noktasında yalnız Maruf'u bulmayı bekleyen ekip kendini ıssızda, bir sürü silahlı adamın ortasında, desteksiz bulur. Çatışma kaçınılmazdır, Sayıca az olan ekibimiz için ormanın ortasında hayatta kalma savaşı başlar.

Suat, Nazike, Metin, Tekin, Zeliha yoğun bakım önünde perişan halde beklemeye devam etmektedir. Ancak Hüsnü kötüleşmeye başlar, tansiyonu düzensizleşmiş, nabız yükselmeye başlamıştır. Acilen ameliyata alınan Hüsnü’nün böbreklerinde sorun olduğu, bir tanesinin neredeyse işlevini kaybettiği, vücuttan sıvı atılamadığı bilgisi verilir. Böbrek tek başına ihtiyacı karşılayamadığı için tansiyon düzene girmez ise ne kadar daha dayanabileceği bilinmemektedir.

Tekin perişan olmuş, bir köşede tek başına ağlamaktadır. Mesut yanına gider. Tekin içerisindeki tüm acıyı Mesut amcasına haykırır. Mesut bu sinirle emniyete gider. Rıza babaya haber vermeden Kadir’in sorgusuna girer, Maruf yine kaçmayı başarmış, zamanında ona kol kanat geren Kadir ise bir şey bilmediğini iddia etmektedir.

Mesut, adama sorduğu sorulardan her alamadığı cevap karşısında kendini kaybeder. Kadir sonunda dayanamaz ve sorguda bayılır. Hüsnü'nün kötüleşen sağlık durumu ve Mesut'un üzerine atılı suç, ekibi eskisinden de zor bir noktaya sürükler. Kendini bir dönüm noktasında bulan ekip, tüm darbelere rağmen sonuna kadar ayakta kalmak için ant içer. Dayanmak zor olabilir, ama direnmek mecburidir...