magazin haberleri

Arka Sokaklar 427. yeni bölüm fragmanı: Son bölümde neler oldu?

Arka Sokaklar 427. yeni bölüm fragmanı: Son bölümde neler oldu?

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı 27 Ocak’ta ekrana gelen son bölüm sonrası merak konusu oldu. Safranbolu’ya tayininin çıkmasının ardından ilk kez ekip ile birlikte operasyona çıkan Hüsnü, eski günlerine dönmeye başladı. Arka Sokaklar son bölümde Beşiktaş’ta meydana gelen patlama konusu ele alınırken ekip arkadaşlarının şehit olduğunu öğrenen Rıza Baba ve diğerleri geniş çaplı bir operasyonun startını vermişti. Öte yandan Sezgin’i yakalamaya çok yaklaşan ekip kendilerine kurulan silah tuzağı sonrası yine şok olacak. Arka Sokaklar 427. bölüm fragmanı gelecek bölüm detayları içeriğimizde…

Arka Sokaklar son bölümü ile dizinin takipçilerini yine ekrana kilitledi. Geçtiğimiz haftalarda Hüsnü komiserin yaşadıkları nedeniyle zor durumda kalan ekip yaptığı başarılı operasyonların ardından Sezgin’in açıklarını ortaya çıkarmıştı.Hüsnü yeniden ekiple birlikte operasyonlara katılırken Sezgin’i yakalamak için yapılan araştırmalara dâhil olacak. Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti içeriğimizde…

425. bölümü izlemek için tıklayınız...

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Mesut komiserin Safranbolu’ya tayinini çıkmasının ardından kendisini yalnız bırakmak istemeyen Suat, en küçük çocuğunu alarak Hüsnü’nün yanına gitme kararı almıştı. Ailesinin düzeninin bozulmaması için tayininin çıktığı bölgeye tek başına giden Hüsnü, Suat’ın gelmesiyle büyük sevinç yaşarken katıldığı ilk operasyonda başarılı olunca Safranbolu halkının sevgisini kazandı. Öte yandan Sezgin’in yaptığı planları bozmak isteyen ekip önce Hakan ve Ali’yi hapisten çıkardı, ardından da Hüsnü’nün tayinini geri çekilmesini sağladı.

BEŞİKTAŞ’TAKİ PATLAMA DİZİYE DAMGA VURDU

Bir süre önce Beşiktaş’ın stadının yakınlarında gerçekleştirilen patlama diziye konu olurken patlama sonrası büyük operasyon için düğmeye basılmıştı. Çalışma arkadaşlarını şehit veren Rıza komiser, Ali ve diğerleri büyük üzüntü yaşasa da patlamaya neden olanları tespit etmek için operasyona katıldı.

ÖMÜR GEDİK GÖKÇE KARAKTERİ İLE DİZİDE

Geçtiğimiz hafta dizinin kadrosuna dâhil olan Ömür Gedik, canlandırdığı Gökçe karakteriyle çete lideri bir kişiye hayat verdi. Rıza Baba ve ekibinin yaptığı başarılı operasyonların ardından yakayı ele veren Gökçe, hapse girse de Sezgin’in ve diğerlerinin adreslerini açıklamaktan kaçındı.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS