Asla Vazgeçmem 49. son bölümde nefesler tutuldu! - izle

A A

06.05.2016 - 08:57 Son Güncelleme:

Show TV'nin sevilen dizisi Asla Vazgeçmem son bölümde heyecan doruktaydı. İlgi ile takip edilen Asla Vazgeçmem dizisinde işler yine karıştı. Asla Vazgeçmem'de dün akşam gerilim dolu bir bölüm ekranlara geldi. Asla Vazgeçmem dizisinde Nur ve Yiğit arasında yaşanan gerilim bu hafta da giderek arttı. Nur'un sürpriz bir kararla podyumlara geri dönmesi Yiğit'i adeta çıldırttı. Yiğit gerçekleri öğrendikten sonra Nur'u şirketten kovdu. İşte Asla Vazgeçmem'de yaşananlar... İşte Asla Vazgeçmem son bölüm ve detaylar...

Asla Vazgeçmem 49. son bölümde  nefesler tutuldu! - izle

Gold Film imzalı, yapımcılığını Faruk Turgut ve Şükrü Avcı'nın üstlendiği, başrollerinde Tolgahan Sayışman, Amine Gülşe, Şafak Pekdemir, Ayşegül Günay, Tugay Mercan, Yonca Cevher, Hülya gülşen Irmak, Ümit Yesin ve Yağızkan dikmen'in yer aldığı Asla Vazgeçmem son bölümde dün akşam ekrana kilitledi. Heyecanı eksik olmadığı Asla Vazgeçmem 49. son bölüm ve detaylar haberimizde...

ASLA VAZGEÇMEM 49. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Dün gece Asla Vazgeçmem tüm izleyicileri ekran başına kilitledi. Asla Vazgeçme 49. bölümde Yiğit Nur'u işten kovdu, İclal Nur'a tuzak kurarak kendi tasarımı olan kolye ile sahneye çıkardı. Yiğit Nur'un boynundaki kolyeyi koparım Nur'u temelli terk etti. İşte Asla Vazgeçmem 49. bölümde neler yaşandı?

ASLA VAZGEÇMEM 49. SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Nur yeniden modelliğe dönmek için anlaşma imzalarken Yiğit işyerini bastı. Nur Yiğit'e borcu olduğunu o yüzden yeniden mankenliğe dönmek istediğini söyler. Fakat Yiğit Nur'un borcunu kapamak için neden yanına gelmediği söyler ve Nur ile yollarını ayırır. Yiğit Nur'un sıkıntısını kendisi ile değilde Fatih ile paylaşmasını hazmedemez. Yağmur’un eski erkek arkadaşını polise teslim eden Cahit, işi başarmanın gururunu yaşarken, Yağmur olayın böyle kolay kapanmayacağının farkındadır. Yağmur'un dolandırıcılık suçlaması ile evden polisler eşliğinde alınması aileyi çok üzer.

ASLA VAZGEÇMEM 49. BÖLÜM FRAGMANI 

ASLA VAZGEÇMEM 49. BÖLÜM ÖZETİ

“Asla Vazgeçmem”in 49. Bölümünde; Nur’un tekrar mankenliğe döneceğini öğrenen Yiğit öfkeden çılgına döner. Nur’un bunu niye yaptığını anlamadığı gibi, bu olayı kendisi ile değil de Fatih ile paylaşmış olması öfkesini katlamaktadır. Yağmur’un eski erkek arkadaşını polise teslim eden Cahit, işi başarmanın gururunu yaşarken, Yağmur olayın böyle kolay kapanmayacağının farkındadır.

Yiğit ve Nur arasında soğuk rüzgarların estiğini fark eden İclal, kısa bir süre sonra Nur’un mankenliğe geri döneceğini öğrenir. Ve tabii hemen bir tuzak hazırlığına girişir. Yiğit, Nur’un konuşma taleplerini sürekli geri çevirdiği gibi onun Kozan şirketindeki işine de son verir. İclal’in kendi tasarımıyla katıldığı bir müzayedede Nur’u düşüreceği tuzak ve buna Yiğit’in şahit olması üçlü arasındaki gerilimi arttıracaktır.

ASLA VAZGEÇMEM 49. BÖLÜM 2. FRAGMANI