Baht Oyunu Ada (Akcan) kimdir, Cemre Baysel kaç yaşında?

Baht Oyunu Ada (Akcan) kimdir, Cemre Baysel kaç yaşında?

Baht Oyunu Ada (Akcan) kimdir, Cemre Baysel kaç yaşında?

Baht Oyunu oyuncu kadrosu içerisinde Ada karakteri ile yer alan Cemre Baysel dizinin takipçileri tarafından merak konusu oldu. Ada Tözün rolünü canlandıran Baysel’in hayat verdiği karakterin özellikleri netleşti. Peki, Baht Oyunu Ada kimdir, Cemre Baysel kaç yaşında?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Kanal D’nin yeni dizisi Baht Oyunu’nda yer alan genç oyuncu ilgi odağı olmaya devam ediyor. Birçok başarılı ismi kadrosunda barındıran projede yer alan oyuncuların canlandırdıkları karakterler netleşti. İşte detaylar…

BAHT OYUNU ADA (AKCAN) KİMDİR?

Ada, Bursalı bir ailenin kızı. Babasını henüz birkaç aylıkken, annesini ise 12 yaşlarındayken kaybetmiş. İki teyzesi ve eniştesiyle büyümüş. Küçük bir kasabada ve büyük bir ailede büyümesinden dolayı sosyal bağları çok kuvvetli. Herkesle çok kolay iletişim kurar ve bundan zevk alır. Çok girişken ve eğlencelidir. Genelde heyecanlı ve hızlı hızlı konuşur. Gözlem yeteneği güçlüdür. Hikayelere olan ilgisi ve yazma arzusu bu gözlem yeteneğinden beslenir.

CEMRE BAYSEL KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Baysel, 5 Şubat 1999 tarihinde İzmir'de dünyaya geldi. 166 cm ve 53 kilo. Ege Üniversitesi Resim Öğretmenliği Bölümü mezunu. Dizi oyunculuğuna 2014 yılında Yeşil Deniz dizisinde Gonca rolüyle başlayan Cemre Baysel, daha sonra İsimsizler dizisinde rol aldı. 2017 yılında başrolü Bülent İnal, Özlem Conker, Akın Akınözü ve Ezgi Eyüboğlu’nun paylaştığı Payitaht Abdülhamid Payitaht Abdülhamid dizisinde Firuze karakterindeydi.

Cemre Baysel, 2018’de Elimi Bırakma dizisinde Melis Çelen, 2019’da yer aldığı Ramo dizisinde Fatoş karakterini canlandırdı. 2020’de Sol Yanım dizisinde oynadı.