hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  EDHO dizisi bu akşam var mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ne zaman?

  EDHO dizisi bu akşam var mı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ne zaman
  expand

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon fragmanı için gözler yayıncı kuruluşa çevrildi. ATV yayın akışı bilgileri “Bu akşam EDHO var mı?” sorusunu yanıtladı. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ne zaman?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Her Salı takipçileriyle buluşan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 200. bölüm için geri sayımını sürdürüyor. Peki, önemli isimleri kadrosunda bulundan dizi yeni sezonunu ne zaman yayınlayacak?

  EDHO BU AKŞAM VAR MI?

  ATV yayın akışı içerisinde bu akşam EDHO dizisi yer almıyor. Bu nenenle 28 Eylül'de yeni bölüm ekrana gelmeyecek.

  EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ SEZON NE ZAMAN?

  Yeni bölüm fragmanının yayınlanmaması nedeniyle yeni sezon tarihi henüz netlik kazanmasa da Salı günleri ekranda olan dizinin 5 Ekim ya da 12 Ekim tarihlerinde yeniden ekranlarda olması bekleniyor.

  EDHO SON BÖLÜM ÖZETİ

  Yaman Korkmaz ve ailesi bu kez namlunun ucundadır. Şahin Ağa'yı Savaş'ın elinden kurtardığı için artık hedef haline gelen Hamdi Korkmaz ve ailesi bu kez büyük düşmanla yüz yüze gelir. Savaş'a karşı masayı satmayan Yaman Korkmaz ise müttefiki Hızır Çakırbeyli'nin hayatı için canını ortaya koymaya hazırdır. Kimsesiz Doğan'ın ölümü Çakırbeyli ailesi ve dostlarında şok etkisi yaratırken Savaş ve ekibinde zafer sarhoşluğu yapar. Verdiği savaşta sona yaklaştığını bilecek kadar tecrübeli olan Hızır Çakırbeyli, kartların yeniden dağıtılması için kendi hayatını ortaya koyar. Hızır Çakırbeyli'nin kendisini ortaya koyarak kurduğu planın kilit ismi ise yeğeni Alpaslan Çakırbeyli olur. Savaş'ın mekânına girmek için plan yapan Alpaslan Çakırbeyli, amcası Hızır Çakırbeyli'nin hayatının pamuk ipliğine bağlı olduğunu bilerek elinden geleni yapar. İlyas Çakırbeyli ve Behzat Façalı ise Rıdvan'ı ortada bırakarak Savaş'ın yanına geçen Volkan ve Koray'ın peşine düşer. Behzat Façalı ve Hızır Ali Çakırbeyli ise intikamlarına bir adım daha yaklaşır.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow